PS3 mü XBOX 360 mı?

la flame

Hectopat
Yer
hidden hills
Daha fazla  
Merhabalar, aklımda PS3 ile Xbox 360 konsolları var. Babam Xbox 360 alma taraftarı, fakat ben The Last of Us oyununu oynamak için PS3 istiyorum. Ama pek de emin değilim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de çok eski konsollar. Bu yüzden ikisi de alınmamalı. İlla ikisinden birini alacaksanız da kullanıma göre karar verin. Hikayeli oyunlara yönelecekseniz kesinlikle PS3. Babanızla falan iki kişilik oyunlar oynayacaksanız da Xbox derim Controller'ından ötürü.

İkisi de çok eski konsollar. Bu yüzden ikisi de alınmamalı. İlla ikisinden birini alacaksanız da kullanıma göre karar verin. Hikayeli oyunlara yönelecekseniz kesinlikle PS3. Babanızla falan iki kişilik oyunlar oynayacaksanız da Xbox derim Controller'ından ötürü.
Tek başıma oynayacağım, şimdiden aklımda 3 tane oyun bile var Uncharted 3 (yanlış yazmış olabilirim), RDR, The Last Of Us. PS4 daha masraflı çıkacağından almadım. Cevabınız için teşekkürler.

Öyleyse PS3. Ben de hikayeli oyunlar için PS4 tercih ettim, memnunum, öneririm.
Bütçeden dolayı PS3'ü tercih ettim.
Last of Us, God of War Saga(1-2-3-Chain of Olympus-Ghost of Sparta), Uncharted 1-2-3, inFamous 1-2... Sanki PS3 almak daha iyi gibi duruyor.
Ben de PS3'ü düşünüyorum ama babam XBOX 360'ı düşünüyor. Cevabınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı