PS3 vs Xbox 360

Artık PS3'ün koleksiyon değil kırıp oynanması gerektiğini anlarsın 15 senelik bir cihaz bu, 2013'e kadar büyüleyiciydi ama artık pek oyun koleksiyonu yapılacak bir cihaz değil.
Artık PS4 ve Xbox One bile oyunlarda sürünüyor,PS3 ya da Xbox 360 çıktığı yıl için büyüleyiciydi 2020-2021 yılı için değil
Guzel oyunlari var hala ve cogu PC'de yok. Guzel sistemde bile emule edilmesi zor olabiliyor.

Artık PS3'ün koleksiyon değil kırıp oynanması gerektiğini anlarsın 15 senelik bir cihaz bu, 2013'e kadar büyüleyiciydi ama artık pek oyun koleksiyonu yapılacak bir cihaz değil.
Artık PS4 ve Xbox One bile oyunlarda sürünüyor, PS3'ya da Xbox 360 çıktığı yıl için büyüleyiciydi 2020-2021 yılı için değil.

Aynen hocam PS4 var bende yavaş yavaş ölüyor ghost of thusishima da düzgün 30 FPS veremedi oynamıştım.

@Yener K. hocam son kez bir soru sormak istiyorum bu ilan alınır mı? XBOX 360 320 GB SLIM ÖZEL VERSİYON JTAG LI + 2 KOL (100+ OYUN) - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 955680630 satıcı ile iletişime geçtim tamir görmemiş sadece kasa JTAG yapılmak için açılmış.
2.el bir Xbox One S alın geriye uyumluluk özelliği var zaten, onun la Xbox 360 oyunlarını çalıştırabilirsiniz ☹️

One S 1500'den başlıyor. Azıcık daha ince olsun diye 500 veremem One alırım daha iyi :)

Yani sizin tercihiniz tabii ki ama Xbox almak istemenize anlam veremedim. Eski oyunları deneyimlemek için almak istediğinizi yazmışsınız ancak efsanevi oyunları grafik farkı sebebiyle elinizin tersiyle itiyorsunuz. 2006-2007 yapımı konsolların aralarındaki grafik farkına değer mi, onca PS exclusive oyunlarından vazgeçmek? GoW, Killzone, Uncharted, inFamous, Gran Turismo... Takdir sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı