Ps3 Online Sorunu Yaşar Mıyım?

Arkadaşın dediğine kulak vermeyin superslim ısınmayan en sorunsuz ve son modeldir.Şahsen bende ps3 super slim 500 gb var ve gta5 battlefield 4 call of duty ghost var hiçbirinde online sorunu yaşamıyorum mv2 de bile. kesinlikle Slim almayın!gidin superslim alın en sorunsuz model ve online oynamak için alıyorsanız benim gibi pişman olmassınız.Aldığınızda ekleyin psn:MUSTAFAKARADAL

Teknosa'nın internet sitesinde gezerken şunu gördüm : SONY PS3 320GB BLACK KONSOL+UNCHARTED 3:DRAKE S DECEPTION PS3 OYUN PAKET - Teknosa 320 GB PS3 + Uncharted 3 =600 TL indirime girmiş mağazalarda bulabilirsen al derim :) Birde Fifa 15 Next Gen olarak gelecek mi PS3'e ?

Arkadaşın dediğine kulak vermeyin superslim ısınmayan en sorunsuz ve son modeldir.Şahsen bende ps3 super slim 500 gb var ve gta5 battlefield 4 call of duty ghost var hiçbirinde online sorunu yaşamıyorum mv2 de bile. kesinlikle Slim almayın!gidin superslim alın en sorunsuz model ve online oynamak için alıyorsanız benim gibi pişman olmassınız.Aldığınızda ekleyin psn:MUSTAFAKARADAL
Elektronik şans işi derler. Sendeki sorunsuz olsa bile arkadaşın aldığı sorun çıkarabilir. Ama bu Slim'in sorunsuz anlamına gelmiyor. Şans işi diyorum ben buna :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı