PS3 Orijinal Olmasına Rağmen Korsan Gözüküyor

1XAV

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar ben PS3 kırdırmıştım. Sonra orijinal yaptim tekrar kırdırdım tekrar orijinal yapacağım. Önce hızlı format attim her sey silindi. Gayet güzel fakat baslangıç ekranında Ferrox yazısı ve menude Install Package Files ve oyunu calıstırma yeri hala duruyordu.

Sistemim zaten güncel 4.8 mi ney.Psn'e girebiliyorum hata almiyorum ban yemedim. Ancak daha online oyuna girmeyi denemedim ilk sorum online girsem ban yer miyim? 2. sorum Ferrox Instal Package Files yazısını falan nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmayla orjinale dönmez cihaz. Sony’nin sitesinden PS3 için OFW 4.82 sürümünü indirip PS3’te yazılım güncelleme bölümünden kurman gerek. Ama bence orjinale çevirmene gerek yok çünkü Sony için PS3 devri kapandı ve bu yüzden online oyun oynansa da ban riski çok az. 1 senedir GTA 5’i kırık cihazımda oynuyorum ve ban yemedim.

Öncelikle merhabalar ben PS3 kırdırmıştım. Sonra orijinal yaptim tekrar kırdırdım tekrar orijinal yapacağım. Önce hızlı format attim her sey silindi. Gayet güzel fakat baslangıç ekranında Ferrox yazısı ve menude Install Package Files ve oyunu calıstırma yeri hala duruyordu.

Sistemim zaten güncel 4.8 mi ney.Psn'e girebiliyorum hata almiyorum ban yemedim. Ancak daha online oyuna girmeyi denemedim ilk sorum online girsem ban yer miyim? 2. sorum Ferrox Instal Package Files yazısını falan nasıl kaldırabilirim?

Yukarida ki arkadas anlatmis.

Sen CFW'li sisteme format atarsan OFW'ye donmez. Senin Sony sitesinden 4.82 indirip guncelleme yapman lazim. Baska turlu hep makina kirik kalacaktir.

Kirik makinayla PSN'e girebilirsin. Oyun satin alabilirsin. Hatta multiplayer bile oynayabilirsin. Ama bazi oyunlar var. Mesela Black Ops 2, FIFA, PES, BF gibi oyunlar, asla kirik makinalari affetmiyor. Hem hesaba, hem cihazina ban atiyor. Ve kaldirmasi neredeyse imkansiz. Yeni temiz Mac numarasi falan bulman lazim ki ohoo.

Orijinale dondur makinani, rahat rahat oyna multiplayer. Kirik makinada da oynarsin ama, riske gerek yok ;).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı