Çözüldü PS3 PSN hesabı oluştururken 8002314A hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Castellon

Femtopat
Daha fazla  
PS3'te GTA Online için PSN hesabı açarken "Bir hata oluştu. (8002314A)" hatası alıyorum ve hesap açamıyorum. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözdüyseniz çözümünü yazabilirsiniz.

Hesabı açarken hata veriyor bilgisayardan açarken PS de kayıt olurken kullandığım çevrimiçi ismi bilgisayara yazdığımda bu isim kullanılmıyor demişti fakat PS3'te herhangi bir şey demiyordu ismi değiştim ve kayıt olabildim.
PS çöpe atılırmı ya bu nasıl bir kafa bu arada PS 3 o kadar da kötü değil GTA V açıyor Last of Us açıyor CoD Black Ops 3 açıyor daha neler neler.

Aynen güzel oyunları açıyor :)
PlayStation 3 mü kaldı hocam atın çöpe gitsin.

PS çöpe atılırmı ya bu nasıl bir kafa bu arada PS 3 o kadarda kötü değil GTA V açıyor Last of Us açıyor CoD Black Ops 3 açıyor daha neler neler.

Çözdüyseniz çözümünü yazabilirsiniz.

Hesabı açarken hata veriyor bilgisayardan açarken PS de kayıt olurken kullandığım çevrimiçi ismi bilgisayara yazdığımda bu isim kullanılmıyor demişti fakat PS3'te herhangi bir şey demiyordu ismi değiştim ve kayıt olabildim.
PS çöpe atılırmı ya bu nasıl bir kafa bu arada PS 3 o kadar da kötü değil GTA V açıyor Last of Us açıyor CoD Black Ops 3 açıyor daha neler neler.

Çözüm

Minecraft da açıyor blur açıyor Mortal Kombat açıyor bunlar sadece aklıma gelenler. 🙂

Red Dead Redemption 1 kendisi çok iyi bir oyundur DLC'leri de dahil. Gran turismo 6 idi sanırım PS 3'e özel çıkan. İnfamous 2.bunlar iyi oyunlar bu liste uzar gider.

Tabi ki herkes PS3 de oyun olmadığını sanıyor halbuki bir efsaneydi şu an PS5 çıktı diye herkes onu atari gibi görmeye başladı şu an hala iş yapar şu an bende PS2 ve PS3 var çok ta mükemmeller eğer oyunu zevk için oynuyorsanız ikisi de işinizi görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı