PS3 Rebug Online çalışmıyor

xxxtentac!on

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar cihazım PS3 Slim 4.86 Rebug CFW yüklü ne orijinal oyunda ne de korsan oyunda Online çalışmıyor. Korsan oyunda çalışmaması normal ama orijinal oyunda bile çalışmıyor. Ne yapmalıyım? @Furkan17TR

Son düzenleyen: Moderatör:
PSN Patch ile CFW'nin yaptığı sistem çağrılarını kapatmanız gerekecektir. Oyunlar, sizi sistem çağrıları ile tespit ederek ona göre online'a almıyor.

Merhabalar cihazım PS3 Slim 4.86 Rebug CFW yüklü ne orijinal oyunda ne de korsan oyunda Online çalışmıyor. Korsan oyunda çalışmaması normal ama orijinal oyunda bile çalışmıyor. Ne yapmalıyım? @Furkan17TR
Son sürümleri bilmiyorum ama belki sistem, online girmeyi engelliyordur banlanmamak için.

Ferrox CEX CFW kurmayı dener misin?

Son sürümleri bilmiyorum ama belki sistem, online girmeyi engelliyordur banlanmamak için.

Ferrox CEX CFW kurmayı dener misin?
Hocam nasıl kuracağım? Oyunlar gitmeyecek değil mi?
PSN Patch ile CFW'nin yaptığı sistem çağrılarını kapatmanız gerekecektir. Oyunlar, sizi sistem çağrıları ile tespit ederek ona göre online'a almıyor.
Hocam dediğiniz şey PSN Patch'i açıp X'e basılı tutmak mı?

@TerabyteForever hocamız doğru söylüyor olabilir. PSNPatch'in sistemi blokladığını bilmiyordum. Kesinlikle işe yarayan bir özellik. Zamanında benim bir PS3'üm ban yemişti yanlışlıkla bir Battlefield'in online kısmına tıkladığım için. Tıkladım, girdim. Oyuna giremeden ban yedim :D :D

Zaten kırık konsollar ile online oyuna girilmemesi "KESİNLİKLE" tavsiye edilmiyor. Banlanma ihtimaliniz bazı oyunlarda 1 dakikayı geçmeden %100 yersiniz, hem cihaz hem hesap gider.

İlla MP istiyorum diyorsan orijinale çevirebilirsin.

@TerabyteForever hocamız doğru söylüyor olabilir. PSNPatch'in sistemi blokladığını bilmiyordum. Kesinlikle işe yarayan bir özellik. Zamanında benim bir PS3'üm ban yemişti yanlışlıkla bir Battlefield'in online kısmına tıkladığım için. Tıkladım, girdim. Oyuna giremeden ban yedim :D :D

Zaten kırık konsollar ile online oyuna girilmemesi "KESİNLİKLE" tavsiye edilmiyor. Banlanma ihtimaliniz bazı oyunlarda 1 dakikayı geçmeden %100 yersiniz, hem cihaz hem hesap gider.

İlla MP istiyorum diyorsan orijinale çevirebilirsin.
Hocam orijinal oyunum var onu da oynayamıyorum:D.

Orijinal oyunun olabilir. Ama işletim sistemin orijinal değil.

Sistemi orijinale çevirirsen oynayabilirsin.
Tamamdır hocam sağolun.
Orijinal oyunun olabilir. Ama işletim sistemin orijinal değil.

Sistemi orijinale çevirirsen oynayabilirsin.
Hocam bugün sistemi sıfırladım hatta HDD'deki bütün oyunları da sildim. Hesabımı girdim oyunun CD'sini taktım güncellemesini yaptım ama hala girmiyor online'a. Oyun NBA 2K16 acaba serverlari mı kapandı? Yoksa PS3 Banlı mı? PS3'ün banlı olup olmadığını nasıl anlarım? Store'a falan her şeye giriyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı