PS3 satılmadan önce yapılması gerekenler

Teşekkürler yorumlar için. Peki güç kablosu ve HDMI dışında bir kablo iletmem gerekiyor mu? Uzun süredir PS oynamıyorum da

Kim diyor? Ben format atmıştım alakası yok. Tabii cihaz kırık ise belki sorun olur onun dışında kırık değilse sorun değil. Bu arada PS3 hangi kasa? Superslim mi?
Evet Superslim

Merhaba. Yıllar önce kullandığım 500 GB PlayStation 3'ü ikinci el olarak satacağım. Daha önce ikinci el satış yapmadığım için birkaç sorum var.

Öncelikle PS3'ün yanında vermem gereken kablolar nedir? Yalnızca Güç kablosu ve HDMI var. Yeterli olacak mıdır?

PSN hesabımdan çıkış yapmalı ve format atmalı mıyım?

PlayStation Store üzerinden satın alınmış bir oyunum var. PSN hesabından çıkarsam o gider mi?

Kayıtlı kart vs. var ise bu bilgileri nasıl sıfırlarım, nasıl satışa hazır hale getiririm.

Fiyat önerileriniz var mıdır? En az kaça bırakmalıyım. Kol yok 500GB PS3.

Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Kol yok dediğinize göre HDMI ve Power kablosu yeterlidir. PSN hesabı falan uğraşmadan temizinden bir format atın bence. Format asla zarar vermez. Ayrıca oturduğunuz yerde tanıdık usta falan varsa götürün kontrol ettirin. Usta bir kırığı çıkığı var mı? Tamir görmüş mü? Yazılımsal donanımsal sorunu olup olmadığını kontrol ettirin. Aksi takdirde alıcı aldıktan sonra sorun çıkarsa size de sorun çıkartır. Fiyat hakkında önerim yok bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı