PS5'te yapılması gerekenler nelerdir?

PS5 sipariş ettim pazartesi günü Trendyol üzerindensatın aldım. Yarın veya perşembe günü teslim edilecek. Kullananlar neler yapmam lazım bana bilgi verebilir mi?

Kesinlikle dik kullanın + olarak içi sıcak hamam böcekleri kaçıyormuş o yüzden bakımlarında dikkat edin.

PS5 sipariş ettim pazartesi günü Trendyol üzerindensatın aldım. Yarın veya perşembe günü teslim edilecek. Kullananlar neler yapmam lazım bana bilgi verebilir mi?

İlk olarak hayırlı olsun güle güle kullanın. PS 5'e sahip değilim ama birkaç tüyo verebilirim. Cihazı dik değil yatay konumda kullanın, bası kişiler dik kullandığı için termal macun akıp bazı cihazları tamirlik etmiş bu durum, o detaya dikkat edin internette vakaları araştırabilirsiniz. Bir de cihazı ilk aldığınızda güncellemeleri kontrol edin başkada aklıma bir şey gelmiyor.

İlk olarak hayırlı olsun güle güle kullanın. PS 5'e sahip değilim ama birkaç tüyo verebilirim. Cihazı dik değil yatay konumda kullanın, bası kişiler dik kullandığı için termal macun akıp bazı cihazları tamirlik etmiş o detaya dikkat edin internette vakaları araştırabilirsiniz. Bir de cihazı ilk aldığınızda güncellemeleri kontrol edin başkada aklıma bir şey gelmiyor.
O yeni 1216 vb seri numaralarında olmuyor diye biliyorum.

Oyunları ve abonelikleri kardeşlik formundan alın. Boşa para harcamayın.
Ps4 üm vardı satıp aldım baya oyunum var zaten.

Cihazı yatay kullanın. Termal macun akıp cihazı bozabiliyor. Kullanmadığınız zamanlarda hamam böceklerinin girmemesi için bir örtü ile açık alan kalmayacak şekilde kapatın. PS kullanan bir tanıdığınız varsa kardeşlik yapabilirsiniz. Geriye oyun oynamak dışında bir şey kalmıyor. Ayrıca exc oyunları oynamadıysanız PS+ alıp oynayabilirsiniz.

Cihazı yatay kullanın. Termal macun akıp cihazı bozabiliyor. Kullanmadığınız zamanlarda hamam böceklerinin girmemesi için bir örtü ile açık alan kalmayacak şekilde kapatın. PS kullanan bir tanıdığınız varsa kardeşlik yapabilirsiniz. Geriye oyun oynamak dışında bir şey kalmıyor. Ayrıca exc oyunları oynamadıysanız PS+ alıp oynayabilirsiniz.
Cihazı dikey ve tv standının üstünde kullanacağım. hamam böceklerinin tırmanma gibi bir özelliği varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı