PS5'te yapılması gerekenler nelerdir?

Hocam konuyu hortlatmış oluyorum ama deneyimlerinizi aktarır mısınız bende alacağımda.

Hocam PS Deluxe + EA Play alın aylık alıyorum iksisini de 110 TL bayağı oyun çesitiniz olur kol zaten muazzam Astro playroom u kesinlikle oynayın dik kullabilirsiniz daha şık duruyor kol ayarları (loş kol titreşimi filan)oyun One S'i ayarlar ekran ayarları bunları unutmayın.

Hocam PS Deluxe + EA Play alın aylık alıyorum iksisini de 110 TL bayağı oyun çesitiniz olur kol zaten muazzam Astro playroom u kesinlikle oynayın dik kullabilirsiniz daha şık duruyor kol ayarları (loş kol titreşimi filan)oyun One S'i ayarlar ekran ayarları bunları unutmayın.

Anladım hocam dik kullanırken sıkıntı yaşadınız mı bir de hamam böcekleriyle ilgili sıkıntı yaşadınız mı?

Güzel fiyata almışsınız şu zamanlarda pahalılandı ithalatçı garantili mi aldınz?
İthalatçı garantili çift kol 20.000'e aldım. Diğer arkadaş nasıl o kadar ucuza bulmuş bilmiyorum. Mayıs'tan bu yana fiyatlar değişmiştir.

Anladım hocam bir sürü şey gördüm böceklerle ilgili belki içine girebilir diye düşünmüşüm bunun bir sürü türü var küçük büyük aklıma takılmıştı. Kaç TL'den almıştınız PS5'i.
Mağarada yaşamıyorsanız cihazın içine değil hamam böceği karınca bile girmez.

Hocam PC'de aldığımız gibi konsolda da EA ve Ubisoft aboneliklerini alabiliyor muyuz aylık oyun kütüphanesi için?

İthalatçı garantili çift kol 20.000'e aldım. Diğer arkadaş nasıl o kadar ucuza bulmuş bilmiyorum. Mayıs'tan bu yana fiyatlar değişmiştir.

Hocam PC'de aldığımız gibi konsolda da EA ve Ubisoft aboneliklerini alabiliyor muyuz aylık oyun kütüphanesi için?

Hocam memnun musunuz ithalatçı garantili önerir misiniz bir de Eurasia garantili ile farkları nelerdir?"

Hocam memnun musunuz ithalatçı garantili önerir misiniz bir de Eurasia garantili ile farkları nelerdir?"

Daha önce çok ithalatçı garantili konsol kullandım, tamamen şans meselesi. Çift kollu konsolu 20.000'e ithalatçı garantili aldım, Türkiye versiyonu olsa 26k falan öderdim. İthalatçı garantisi olunca satıcının insafına kalıyorsunuz, aşırı şanssız değilseniz konsol fabrikadan arızalı çıkmaz ve kimseyle muhatap olmazsınız.

Hiç sorun yaşamadım ve kimsenin de yaşayacağını sanmıyorum ama yaşarsanız canınız yanar. Bence aradaki fiyat farkına değer, Sony garantisi yerine garantisiz ürün kullanmış olursunuz ama çok çok az ödersiniz. Tek dikkat edilmesi gereken konsolun modeli ve bandrolü. Eğer daha önce kimse tarafından açılmadığına %100 eminseniz gönlünüz rahat oynayabilirsiniz hiçbir şey olmaz. Eğer kutu açıksa veya kullanım izleri varsa o zaman işler kötüleşiyor. Ürünün hiçbir şekilde 2.el olmadığına, kullanılmadığına ve sadece iade ürünü olduğuna eminseniz şansınızı deneyin geri vermeyin. Eğer dolandırıldığınızı hissediyorsanız ve teşhir vb. gibi hissettiriyorsa iade edersiniz.

Mayısın başında 16 800 dü hocam

Hayır PS a özel EA play öbenelipi alıyorsunuz Ubisoft + daha PS da yok ama extranın içinde Ubisoft+ Classic var.

Yeni konular

Geri
Yukarı