PS3 Satıp PS Vita Almak

Aveyron

Kilopat
Kek günü
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Profil Kapağı
1524135806
Arkadaşlar elimde kendi yüklediğim Henli Slim PS3 var. Bunu satıp PS Vita almak istiyorum.

Amacım: Merak, el konsoluna giriş, retro oyun sistemlerini kurmak ve oluyor mu bilmiyorum ama TV'ye de bağlanmak.

PSP bakmıştım başta ama PS Vita daha mantıklı geldi ve hala bu konsola portlanan oyunlar varmış.

Şu an PS Vitalar dolapta 4000-6000 arası değişiyor. PS3'ü de iki kol ile birlikte 3500'e satmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde kendi yüklediğim Henli Slim PS3 var. Bunu satıp PS Vita almak istiyorum.

Amacım: Merak, el konsoluna giriş, retro oyun sistemlerini kurmak ve oluyor mu bilmiyorum ama TV'ye de bağlanmak.

PSP bakmıştım başta ama PS Vita daha mantıklı geldi ve hala bu konsola portlanan oyunlar varmış.

Şu an PS Vitalar dolapta 4000-6000 arası değişiyor. PS3'ü de iki kol ile birlikte 3500'e satmayı düşünüyorum.
TV'ye bağlamak için PS TV alınmalı PS Vita elde kullanılıyor. Bu paralar değmez zaten PS Vita'da PS3 oyunlarını daha düşük grafik ve çözünürlükte oynayacaksanız ne gerek var? PS Vita'da PS Vita oyunları dışında port oyunlar var ve adrenaline isimli uygulama ile cihaz PSP'de olabilir. Bu paralar zaten değmez. Elde FIFA, Mortal Kombat oynarım derseniz alınır ama hikâyeli oyunlar veya multiplayer oyunlar pek sarmaz.

PS Vita yerine Nintendo Switch alabilirsin. Üstüne para eklemen gerek ama değer bence.
Bütçe olsa Steam Deck alacağım zaten de fiyatlar çok iyi...

TV'ye bağlamak için PS TV alınmalı PS Vita elde kullanılıyor. Bu paralar değmez zaten PS Vita'da PS3 oyunlarını daha düşük grafik ve çözünürlükte oynayacaksanız ne gerek var? PS Vita'da PS Vita oyunları dışında port oyunlar var ve adrenaline isimli uygulama ile cihaz PSP'de olabilir. Bu paralar zaten değmez. Elde FIFA, Mortal Kombat oynarım derseniz alınır ama hikâyeli oyunlar veya multiplayer oyunlar pek sarmaz.
PS3 500GB bir de. Satmadan almayı deneyeceğim artık ama ikisi de varken birinin yüzüne bakılmaz muhtemelen. Ama PS Vita'nıj mavi ve beyaz rengi çok şık duruyor.

@Aveyron
Nintendo Switch Lite alabilirsiniz. Çok fazla fark vermenize gerek yok. Uygun fiyatlı yakalarsanız para eklemenize bile gerek kalmaz.
Steam Deck fiyatları ile Nintendo Switch fiyatları çok farklı.

Bütçe olsa Steam Deck alacağım zaten de fiyatlar çok iyi...

PS3 500GB bir de. Satmadan almayı deneyeceğim artık ama ikisi de varken birinin yüzüne bakılmaz muhtemelen. Ama PS Vita'nıj mavi ve beyaz rengi çok şık duruyor.
Zaten PS Vita günlük 1-2 saat oynamalık bir alettir. Bence 2 cihaz birden olsun hem işlevsel olur PS Vita için PS3'den bolca aktarım yapabilirsiniz. Maalesef beyaz ve mavi renkleri biraz pahalı siyah almaya çalışın daha ucuza bulursunuz.

Son düzenleme:
Şimdi hemen sazan gibi Switch Lite modeline atlamayın. Konsolu alsan bile bu bütçede orijinal oyun alamayacağın için konsolu çipletmen gerekir ve bu sana pahalıya patlar.

PS Vita modladığınız zaman bambaşka bir cihaz oluyor kesinlikle. Temiz bir PS Vita alıp yanında Micro SD aparatı alırsanız sizden mutlusu yok. Bununla beraber modlaması biraz uğraştırıcı fakat masrafsız bir cihaz, kendin bile modlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı