PS3 + sistem vs PS5 + sistem

Batuhan buba

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar size soru soracağım. Bütçeme göre konsol ile bilgisayar alacağım. PS3 alıp iyi bir bilgisayar almak mı? Yoksa PS5 alıp kötü bilgisayar almak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru çok kafamı maafetti. Konsol hastasıyım ben o yüzden yeni oyun çıkmazsa diye almayı düşünmüyorum ama PS3 hem ucuz hem efsane oyunları var ucuz grafikleri normal.

PS3 alırsan kolunu belli programlar ile bilgisayarda kullanabilirsin, yeni oyunları da şu şekilde oynarsın, Epic bedava veriyor, oradan da oynayabilirsin iyi kötü. Ayrıca PS3 için oyun fiyatları aşırı ucuz, bu da bir artı

PS3 alırsan kolunu belli programlar ile bilgisayarda kullanabilirsin, yeni oyunları da şu şekilde oynarsın, Epic bedava veriyor, oradan da oynayabilirsin iyi kötü. Ayrıca PS3 için oyun fiyatları aşırı ucuz, bu da bir artı.

Bütçem 6.5 k 4000 TL'ye Xbox Series S desek 2500 TL'ye ikinci el bilgisayar mükemmel gitmezmi.

Arkadaşlar size soru soracağım. Bütçeme göre konsol ile bilgisayar alacağım. PS3 alıp iyi bir bilgisayar almak mı? Yoksa PS5 alıp kötü bilgisayar almak mı?
Dostum bu tamamen senin PC'yi ne amaçla kullanacağına bağlı. Eğer sadece Office programlarını, tarayıcıda bir şeyler yapma, dizi-film için kullanacaksan PC ve PS5; edit, 3D yazılımlar vs. için ise PC ve PS3.

Yeni konular

Geri
Yukarı