Satılık PS3 Slim 300 GB

Enes666

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

PS3'ümü ve oyunlarımı satıyorum. İnternetten 2. el alışverişlere güvenmediğim için Antalya'dan elden vermeyi düşünüyorum, fiyat 500 - 550 TL civarıdır.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

PS3'ümü ve oyunlarımı satıyorum. İnternetten 2. el alışverişlere güvenmediğim için Antalya'dan elden vermeyi düşünüyorum, fiyat 500 - 550 TL civarıdır.

Eki Görüntüle 106349 Eki Görüntüle 106350 Eki Görüntüle 106351 Eki Görüntüle 106352 Eki Görüntüle 106353

Hocam detaylı bilgi verirmisimiz, cihazın durumu nedir sıfırmı aldınız hep evde mi kullanıldı daha önce arıza vs yaptımı oğluma i5 4460 topladım ama çok tefauratlı geldi ve çok yer kapladı o yüzden ps3 düşünüyorum detaylı anlatırsanız veya özelden numara yollarsanız memnun olurum.

Hocam detaylı bilgi verirmisimiz, cihazın durumu nedir sıfırmı aldınız hep evde mi kullanıldı daha önce arıza vs yaptımı oğluma i5 4460 topladım ama çok tefauratlı geldi ve çok yer kapladı o yüzden ps3 düşünüyorum detaylı anlatırsanız veya özelden numara yollarsanız memnun olurum.

Geç cevap verdiğim için üzgünüm, öncelikle cihazı 2.el aldım cihazın dışında çok minik çizikler var ancak yakına girip dikkatli bakarsanız görürsünüz hiç bir arızası da yok. Aldığım kişiden ise zaten detaylıca inceleyip almıştım ve bu foruma özel mesaj atma seçeneği yok facebook'tan eklerseniz detaylı konuşabiliriz.

Buyurun facebook adresim: Enes Sönmez | Facebook

Ürün satıldı.

Geri
Yukarı