PS3 sunucuları ne zamana kadar açık kalır?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Tahminizce PS3 sunucuları ne zamana kadar açık kalır?

Çoğu oyun kapattı. Tahminimce 2022 yılına kadar destek verilir.
Yanlışın var hala black ops 1-2-3 modern warfare gta 5,4 most wanted 2012 gibi oyunların serverları oynanıyor ve hala açık zaten çok kolay şekilde kapanacak gibi durmuyor 3-4 senesi daha var bu serverların bu şekilde oynanmaya devam ederse kapanan serverların çoğu ps3e çıkan exclusive oyunlardır exclusive oyunların serverlarına sony karar veriyor diğerlerine değil

Sony zar zor kapattı PS3 devrini. Bir çok PS3 sunucusu açık ve oynanıyor. Ama PS5 gelince PS3 sunucuları tamamen fişi çekilir, hepsi PS4'e çevirilir :)

Yanlışın var hala black ops 1-2-3 modern warfare gta 5,4 most wanted 2012 gibi oyunların serverları oynanıyor ve hala açık zaten çok kolay şekilde kapanacak gibi durmuyor 3-4 senesi daha var bu serverların bu şekilde oynanmaya devam ederse kapanan serverların çoğu ps3e çıkan exclusive oyunlardır exclusive oyunların serverlarına sony karar veriyor diğerlerine değil
Çoğu oyun dedim. Black Ops 1-2-3, COD: Modern Warfare, GTA V, GTA IV, NFS: Most Wanted 2012 serverleri kapandı, çok kolay şekilde kapanacak gibi duruyor da demedim. Tahminimce de 2022 senesi dedim keza.

Far Cry 3 falan kapanmış bugün gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı