PS3 Super Slim fan sesi ne kadar olmalı?

Peki kırarken herhangi bir hata yapmak işletim sistemini çökertirmi?
@Cruslan'ın hazırladığı kırma rehberleri mevcut. Birebir yaptığın takdirde bir sıkıntı çıkmaz. Cihazın S. Slim olduğuna göre sadece HFW kurabilirsin.

Peki kırarken herhangi bir hata yapmak işletim sistemini çökertirmi?
Sana kısaca anlatayim ps3te hen han ve cfw şeklinde 3 çeşid kırma yöntemi vardır han artık kullanılmıyor bu yüzden han ı daha fazla anlatmicam hen fat slim s.slim kasalarda yani bütün ps3lere olur cfw fat ve 2xxx model numaralı slim kasalarda olur bu örn. 2504a olsun sen bu cihazı istersen hen istersen cfw ile kır ama cfw daha iyidir çünkü level 0 ve level 1 çipe kadar inebiliyor diye biliyorum yanlışsam düzeltin burayı hende level 1 ve level 2 çipe kadar inebiliyor cfwde daha fazla homebrew uygulaması var bu yüzden daha iyi 3xxx model slimler örn. 3004b sadece hen ile kırılır s.slim kasa ise sadece hen ile kırılır model numarası farketmeksizinyani sen hen+hfw.
Hfw=hibrit firmware cfw=costume firmware hfwde eneable hen diye bir logo gelir oyun koluna sen bu sanal butona basana kadar cihaz orjinaldir butona basınca kırık moda geçer cfwde her zaman kırıktır buton vs yok

@oyuncu123321321 senin soruna gelirsek cihazı kırarken elektrik giderse ve ya cihaz fiten çıkarsa cihaz brick olur yani kitlenir bunu yaptırmak içinde bir PS tamircisine götürmen lazım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı