PS3 Super Slim uygun ısı değerleri

Ali52521

Hectopat
Tam olarak uygun/olması gereken ısı değerleri nedir sistemin kendi fan ayarlarında. Uzun soluklu oyun oynamak için uygun mu? Eğer değil ise WebMan aracılığıyla hangi ayarlar ses/ısı açısından en iyi?
Auto#2 yi kullanıyorum şuanda iyi mi sizce?

Sıcaklık < 60 = Çok güzel
60> Sıcaklık < 75 = İyi.
75 > Sıcaklık < 85 = Dikkat Edilmesi Gerekli
85+ Sıcaklık ise acilen içinin açılıp temizlik yapılması ve macun değiştirme işlemi yapılması gerekmekte. Böyle kullanılmaya devam edilirse cihaz YLOD hatasına düşecektir.

Sıcaklık < 60 = Çok güzel
60> Sıcaklık < 75 = İyi.
75 > Sıcaklık < 85 = Dikkat Edilmesi Gerekli
85+ Sıcaklık ise acilen içinin açılıp temizlik yapılması ve macun değiştirme işlemi yapılması gerekmekte. Böyle kullanılmaya devam edilirse cihaz YLOD hatasına düşecektir.
Teşekkürler. Şu anda öğrenmek istediğim tek şey şu, webman da hangi fan ayarını kullanmaliyim.
Bakımlarını yaptım konsolun. Gta 5 oynarken %35 fanla 59-62 civarlarında geziyordu. Manuel ayarlarda. Uygulamanın kendi otomatik ayarını hiç denemedim. Haber veririm.
@Furkan17TR sence WebMan kullanmaya gerek var mı? Kendi ayarları iyi mi konsolun? Yarın fanı %35 e sabitleyip 1-2 saat oynayıp bakacağım değerlere sana bildireyim.

@Cruslanın önerisi ile syscon ayarında kullanıyorum PS3'ü. Max 73 derece gördü şu ana kadar genelde 71-72 geziyor. Bu değerler iyi mi acaba? Not: Split screen oynadim oyunları 2 saat falan.
RSX bu değerlerde. CPU hep 68-69'da geziyor.
Kırmızı ışık hatası vermez değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı