PS3 Super Slim vs. Slim

Arda454

Hectopat
Daha fazla  
Sizce hangisi daha iyi?

Slim

Süper Slim

Ben Slim'i öneririm. Güç bakımından ve performans bakımından bence daha şık. Süper Slim çok narin ve kırılıp bozulmaya çok müsait. (Yani öyle olması lazım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3 Slim kesinlikle daha mantıklı olacaktır. Daha iyi malzeme kalitesi, 2000 Cuh'larında CFW kurulabilmesi, elle disk takmak yerine diski içeri çeken sistemin kullanılması...

Ha tabii normal fiyattan hatrı sayılır düzeyde ucuza süper Slim bulursan alınabilir. Ama aynı fiyattan sorarsan kesinlikle Slim derim.

Slim çünkü bence Super Slim maliyetten kısılmış ucuz olması için üretilmiştir. Slimde otomatik CD-ROM var. Super Slimde manuel.

Ben Slim'i öneririm. Güç bakımından ve performans bakımından bence daha şık. Süper Slim çok narin ve kırılıp bozulmaya çok müsait. (yani öyle olması lazım.)

Bu arkadaşlarda katılıyorum. Dediği doğru.

Slimde ve fat kasada fan temizleme moduda var ama super Slimde yok. Tercih senin.

Peki ikisinde de GTA 5'te 30FPS mi alırım? Yani hangisinde daha yüksek FPS alırım?

En son çıkan kasa Super Slim. Çalıştırılma ve oyun oynama saatleri daha az dolayısıyla. Sonuçta bu kasa çıktığında PS cafeler zaten slimler ile dolmuştu. Teknik özellikleri Slim ile tamamen aynı.
Dediğin doğru fakat PS Cafe'den almayacak. Alacaksa Super Slimde alınmaz.
Peki ikisinde de GTA 5'te 30FPS mi alırım? Yani hangisinde daha yüksek FPS alırım?
İkiside donanım olarak aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı