PS3 telif hakkı hatası 80029513

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna baktın mı?

Ne yalan söyleyeyim o kadar PS3 araştırmam var türlü türlü konuda ilk defa böyle bir hata gördüm bence başka mağaza yükle mesela zuko Store oradan indir yine hata verecek mi bakalım belki mağaza ile ilgilidir
Hiçbir şekilde olmadı en sonunda sıfırladım sorun çözüldü

Son düzenleme:
Hocam sen burada mıydın.

Bu la alakalı net bir video çekecek ben sana diğim adam 2018'den beri üye 9 mesaj atmış?

@uzgun genc hocamız galiba önceden üye olmuş sonra silmiş uygulamayı çünkü bugün 11.11'de Online olmuş ondan önce 2018'de.

Sen o sorunun cozumunu biliyor musun?

Hocam sen burada mıydın.

Bu la alakalı net bir video çekecek ben sana diğim adam 2018'den beri üye 9 mesaj atmış?

@uzgun genc hocamız galiba önceden üye olmuş sonra silmiş uygulamayı çünkü bugün 11.11'de Online olmuş ondan önce 2018'de.

Sen gecen yazdin ya, son videosunda yoruma yazmistin "Technopat diye bir yer var" diye. Aklina dusmustur.

Son düzenleyen: Moderatör:
@uzgun genc bildiğim bir yol var ama 2 saat boyunca ps3ü kullanmicaksan olur 15000 adet lisans dosyasını kuracaksın ondan sonra istediğin oyunu kur yada gtanın lisans dosyasını kur

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@uzgun genc bildiğim bir yol var ama 2 saat boyunca ps3ü kullanmicaksan olur 15000 adet lisans dosyasını kuracaksın ondan sonra istediğin oyunu kur yada gtanın lisans dosyasını kur

Ama ben kurdum zaten lisans dosyalarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı