PS3 termal macun önerisi

Kullandığın model fat kasaysa ısı değeri normal duruyor termal macun ps3lerde çokta önemli değil ps3ün soğutma sistemi pc gibi olmadığı için termal macunun bir önemi kalmıyor fazla ps3lerde
Super slim konsol.
Kullandığın model fat kasaysa ısı değeri normal duruyor termal macun ps3lerde çokta önemli değil ps3ün soğutma sistemi pc gibi olmadığı için termal macunun bir önemi kalmıyor fazla ps3lerde
Dark Freezer 4 Gram Termal Macun (dkcct4p) - n11.com Termal iletkenliği 5.0. Bu macun nasıl? Tx olanla aynı özelliklere sahip.
Bana bi link atın alayım 😂. Lütfen...

Biraz önce 3600X için kullandım MX4 bir fark göremedim. TX marka elimde vardı ilk işlemci geldiğinde, ısı iletkenlik seviyesi 2 bile değildi. Bu güya 8. Boşta 40 derecede geziniyor. R20 testinde 79 dereceyi 4.4GHz de iken gördü. Boostlar kapalıyken 66 dereceyi geçmiyordu. 3.8 ile arasında tabii fark olacak.

Biraz önce 3600X için kullandım MX4 bir fark göremedim. TX marka elimde vardı ilk işlemci geldiğinde, ısı iletkenlik seviyesi 2 bile değildi. Bu güya 8. Boşta 40 derecede geziniyor. R20 testinde 79 dereceyi 4.4GHz de iken gördü. Boostlar kapalıyken 66 dereceyi geçmiyordu. 3.8 ile arasında tabii fark olacak.
Elinizdeki Mx 4 ün kıvamının fotosunu atabilirim misiniz? Elimde var bir tane mx4 2019 edition bozuk gibi çok tuhaf/katı bir yapısı var. Rica etsem bi fotocuk paylaşsaniz.
Ve birde ürünü aldığınız sitenin/satıcının linkini rica edebilir miyim?
Bu arada MX4'e giydirdiniz mi övdünüz mü? Onuda anlayamadim.

Elinizdeki Mx 4 ün kıvamının fotosunu atabilirim misiniz? Elimde var bir tane mx4 2019 edition bozuk gibi çok tuhaf/katı bir yapısı var. Rica etsem bi fotocuk paylaşsaniz.
Ve birde ürünü aldığınız sitenin/satıcının linkini rica edebilir miyim?
Bu arada MX4'e giydirdiniz mi övdünüz mü? Onuda anlayamadim.
Evet, katıydı bu da. Bende sürerken biraz şaşırdım. Ürünü 49TL'ye aldım, şu an 100TL gibi bir rakamdan satılıyor. 2019 versiyonları bozuldu mu nedir. 8 sene kullanım ömrü yazıyor üzerinde güya. Giydirdim maalesef, kusura bakmasın.
Satıcı: BİLGİSAYARPAZARIM

Evet, katıydı bu da. Bende sürerken biraz şaşırdım. Ürünü 49TL'ye aldım, şu an 100TL gibi bir rakamdan satılıyor. 2019 versiyonları bozuldu mu nedir. 8 sene kullanım ömrü yazıyor üzerinde güya. Giydirdim maalesef, kusura bakmasın.
Satıcı: BİLGİSAYARPAZARIM
Bende o adamdan aldım. Bozuk diye iade ettim. Sizde edin bence. Önerim bu yönde.
Hiç uğraşmak istemiyorum. Master Gel Pro alacağım. Ya da başka satıcıdan alacağım. Bakalım hayırlısı.
Soğutucunuz neydi? Onla alakalı olabilir.
Arkadaşım sana şunu söyleyeyim her türlü f/p macunları inceledim, pahalisina baktım. Hepsinde bu tür yani bizdeki gibi olan yorumlar var. Allah ne verdiyse artık. Alacağım birini herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Noctua 12S. Kasa P350X ön tarafta 2 adet Noctua 14CM fan mevcut. Soğutmada sorun yok yani. Eskisi ile farkı yok.
Bende o adamdan aldım. Bozuk diye iade ettim. Sizde edin bence
Peki kullandık bu ürünü alacaklar mı iade?

Noctua 12S. Kasa P350X ön tarafta 2 adet Noctua 14CM fan mevcut. Soğutmada sorun yok yani. Eskisi ile farkı yok.

Peki kullandık bu ürünü alacaklar mı iade?
Soğutmaya laf ettiğime pişman oldum😅🙃. Valla ben verdim. Dedim işe yaramıyor 80 dereceye çıkıyor. Dedi iade et. Bende tamam dedim geçen gun Aras ile iade ettim. Şimdi yenisine bakıyorum. Sende yeni alcan sanırsam. Aklında ne var? Daha doğrusu var mı?
https://www.hepsiburada.com/thermal...sbaeTjb6-U8TbZ8IWYhZnT6vF8oswe4aAraFEALw_wcB# bu ürün nasıl acaba
Bu ürün mesela TX ile aynı özelliklere sahip ama miktarı daha fazla ve fiyatı daha ucuz.
@Pantheon kardeşim yeni termal macun alcak olursan hangisini aldığını belirt birlikte alalım.

Son düzenleme:
Bunu zamanında kullanmıştım. 20 Derece fark etmişti eski ekran kartımda. Fiyat olarak da aynı sayılır.

Şuna karar verdim. Ya paraya kıyıp 70-80 liraya corsair, master gel vb. markalar alacağım. Ya da 30-40 lira verip Xigmatek, deep freeze alacağım.
Bunu zamanında kullanmıştım. 20 Derece fark etmişti eski ekran kartımda. Fiyat olarak da aynı sayılır.
Fazla kafa yormaya değmez. Xigmatek pti-g3606 alacağım. Arctic ten hayır gelmez bana. Eyvallah.
PS3 te kullancam ben. Dediğin gibi Arctic sogutmuyor 78-80 dereceyi rahatça buluyor soğukta. Sen yazı düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı