PS3 üç hen açılmıyor

Rica ederim. Zaten ilk başta çalışmış olsaydı size 4.90 OFW nin ya Playstation adresini verirdim yada konsoldan güncellemeler sekmesinden indirmenizi söylerdim.

4.90.1 HFW sürümünü yüklemediyseniz cihaza önceki mesajlarımda bulabilirsiniz.

Bu arada GTA 5 Online resmi sunucusu kapalı. GTA 5 Online resmi olmayan sunucular var ve yanlış hatırlamıyorsam GTA 5 in son sürümünde çalışmıyorlar.

Ana hesabınızla girmeyin es kaza kupa vs alıp PSN'e sekronize ederseniz hesabınızdan olabilirsiniz.

Bütün bunların yanında GTA 4 Multiplayer ve RDR 1 Online hizmetlerinin resmi sunucuları açık onlara da bakabilirsiniz.
valla bizimps diye bi kanal var onun dediklerini yaptım ama gta 5online sunucusu açılıyor kayıt olmuyor bende gt:eek:g un discorduna girdim orda ble için olanı indiricem ama ben telefondan yapıyorum ama zip dosyası klasöre çevrilmiyo nasıl yapacam anlamadım ve öceki yüklediğimide sileceğim

valla bizimps diye bi kanal var onun dediklerini yaptım ama gta 5online sunucusu açılıyor kayıt olmuyor bende gt:eek:g
un discorduna girdim orda ble için olanı indiricem ama ben telefondan yapıyorum ama zip dosyası klasöre çevrilmiyo nasıl yapacam anlamadım ve öceki yüklediğimide sileceğim

valla bizimps diye bi kanal var onun dediklerini yaptım ama gta 5online sunucusu açılıyor kayıt olmuyor bende gt:eek:g un discorduna girdim orda ble için olanı indiricem ama ben telefondan yapıyorum ama zip dosyası klasöre çevrilmiyo nasıl yapacam anlamadım ve öceki yüklediğimide sileceğim
Bu arda o yazdım şaşırmış emojisi atmadım

Bu arda o yazdım şaşırmış emojisi atmadım
HFW 4.90.1 ve Hen'i kurduysanız geresi kolay. WinRar programı kullanıp dosyayı çıkartıcaksınız. Telefon yada PC fark etmez FTP yolu ile PS3'e bağlanıp dosyaları atıcaksınız fakat birazcık bekleticek sizi ve bu süre zarfında internetinizi kapatmayın.

MultiMan'dan ise istemediğiniz oyunun dosyasını sileceksiniz.

PS3 sistemini güvenli mod da çalıştırıp "PS3™ sistemini geri yükle" seçeneğini seçerseniz hen hariç bütün uygulama ve verilerin silinmesi lazım.

İsterseniz bu hataların kesin çözümü için 4.90.1 HFW sürümünü baştan kurun. Bunun için elinizde USB bellek olması lazım. Bu işlemi yaptığınızda bütün yedeklemediğiniz verilerin silineceğini unutmayın.

İlk başta buradan dosyayı indirin. İndirmiş olduğunuz dosyayı önceden FAT32'ya da exFAT şeklinde formatladığınız USB belleğin içine atın.

USB belleği PS3'te bulunan sağ taraftaki USB portuna takın ve cihazı güvenli modda çalıştırın.
"Sistem güncelleme" seçeneğini seçin. Bir aksilik çıkmazsa USB bellekteki 4.90.1 HFW sürümü yüklenecek.

Herhangi bir hata verirse PS3 sisteminde takılı HDD'yi çıkartıp istediğiniz formatta formatlayıp tekrar takın. HDD boş olduğundan sistem güvenli mod da çalışacak ve sizden kurulum dosyası isteyecek USB bellekteki 4.90.1 HFW'yi kullanarak sisteminizi kurabilirsiniz.

Bundan sonra tek ihtiyacınız hen kurmak olacak. HFW 4.90.1 uyumlu 3.2.2 hen kurmak içinde bu siteyi kullanacaksınız. İlk başta sorun çıkartabilir ama eninde sonunda Hen'i kurar.

Takıldığınız bir kısım olursa YouTube'dan bakabilir ya da geridönüş yaparak sorununuzu yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba, aynı sorun bende de var. Oyunları silmeden yapamıyor muyuz? 55 tane oyun var çünkü.

PS3 sistemini güvenli mod da çalıştırıp ''PS3™ Sistemini Geri Yükle'' seçeneğini seçerseniz Hen hariç bütün uygulama ve verilerin silinmesi lazım.

İsterseniz bu hataların kesin çözümü için 4.90.1 HFW sürümünü baştan kurun. Bunun için elinizde USB Bellek olması lazım. Bu işlemi yaptığınızda bütün yedeklemediğiniz verilerin silineceğini unutmayın.

İlk başta buradan dosyayı indirin. İndirmiş olduğunuz dosyayı önceden fat32 yada exfat şeklinde formatladığınız USB belleğin içine atın.

Usb belleği PS3 te bulunan sağ taraftaki usb portuna takın ve cihazı güvenli modda çalıştırın.
''Sistem Güncelleme'' seçeneğini seçin. Bir aksilik çıkmazsa Usb Bellekteki 4.90.1 HFW sürümü yüklenicek.

Herhangi bir hata verirse PS3 sisteminde takılı HDD yi çıkartıp istediğiniz formatta formatlayıp tekrar takın. HDD boş olduğundan sistem güvenli mod da çalışacak ve sizden kurulum dosyası isteyecek USB bellekteki 4.90.1 HFW yi kullanarak sisteminizi kurabilirsiniz.

Bundan sonra tek ihtiyacınız HEN kurmak olucak. HFW 4.90.1 uyumlu 3.2.2 Hen kurmak içinde bu siteyi kullanacaksınız. İlk başta sorun çıkartabilir ama eninde sonunda Hen'i kurar.

Takıldığınız bir kısım olursa Youtube'dan bakabilir yada geridönüş yaparak sorununuzu yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
verileri silmeden yapmanın bi yolu yok mu

Yeni konular

Geri
Yukarı