PS3 vs PS4

EpicScream

Hectopat
Zaten başlık kendini açıklıyor. PS3 ya da PS4 almayı düşünüyorum bu yaz. (Biraz geç kaldım sanırım ama. :D) Hangisi daha iyi, hangisi daha mantıklı? PS3'deki aynı oyunları PS4'de de oynayabilir miyim? Yani eskiden PS3'e çıkmış oyunlar şimdi PS4'de hepsi var mı? Bütçe konusunda bir sıkıntı yok. İkisi de olabilir.

Hepsi yok fakat nam salmış oyunlar Remastered olarak PS4'e de çıkar. Çok fazla yoklar, mesela aklıma gelenlerden Uncharted serisinin ilk üç oyunu, The Last Of Us, Heavy Rain gibi oyunlar.
Sorunuza gelirsek, bütçe sıkıntısı yoksa bilgisayar toplamanızı öneririm. PS özel oyunları için alıyorsanız veyahut zaten bilgisayarınız varsa PS4 alın. PS3 almak için geç oldu artık.

PS3 nostalji şuan ama PS3 ile büyük avantajlar elde edebilirsin. Örneğin ; PS4'te GTA5 gibi bir oyun aldınğda online'a giremek istsen PS P+ alman gerekir. Ama PS3 de öyle bir şey yok. Aradığın şeyler PS3 ile ilgili oyunlar sanırım. PS3'deki oyunlar Ayırca MAX 200 TL O yüzden Grafik'i sıkıntı etmez isen PS3 de alabilirsin. İyi Günler "Balıkçı".

Daha önceki Konularda da belirtiğim gibi, ne beklediğine bağlı Grafik önemli değil oyun olsun yeter fps düşüşü olan oyunlarıda açmam ben zaten diyorsan uygun fiyata PS3 alınabilir. Ben PS4'te PS Storeden GT5'i 80 TL BF1 90 TL Uncharted 4 78 TL gibi fiyatlardan aldım. Bahar İndirimleri, yılbaşı indirimleri, Diğer özel indirimleri takip ederek çok ucuz fiyatlara PS4'te de oyunları alabilirsin. Witcher 3 PS Plus indirimiyle 19 TL ye aldım Fifa 17 50 TL ayrıca Bluray alırsan oyunları takaslaya biliyorsun PSN kardeşi bulup onun oyunlarınada ulaşabiliyorsun. Bir çok yol var ucuz oyun için, mesela bi ara benim 2 tane PSN kardeşim vardı. ayrıca PS Plus her ay 2 tane veriyor bazen güzel oyunlar olabiliyor, NBA 2K16 yı PS Plus sayesinde bedava almıştım.

PS3 nostalji şuan ama PS3 ile büyük avantajlar elde edebilirsin. Örneğin ; PS4'te GTA5 gibi bir oyun aldınğda online'a giremek istsen PS P+ alman gerekir. Ama PS3 de öyle bir şey yok. Aradığın şeyler PS3 ile ilgili oyunlar sanırım. PS3'deki oyunlar Ayırca MAX 200 TL O yüzden Grafik'i sıkıntı etmez isen PS3 de alabilirsin. İyi Günler "Balıkçı".
Ps1 nostalji

Parana bağlı bir durum. Parayı söyle daha iyi yardımcı oluruz.

Cebinde 600 lira varsa anca 1 tane DS4 bir tane de oyun alırsın :)

2000 TL varsa 2.el garantili bir Slim + 2-3 oyun alırsın.

2000 TL + varsa PC topla. Akıl var mantık var.

Geri
Yukarı