PS3 vs X360

Hangisi?

• Playstation 3

Oy: 14 60,9%
  • Xbox 360

Oy: 9 39,1%

• Oy verenlerin toplamı
    23

Efe Çepni

Kilopat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kararsız kaldım.
Bana öneri yapın.
X360 mı PS3 mü?
  • PS3 500GB
  • X360 500GB
Benim içimden X360 geçti ama sizde öneri yapın.

PS3'te online oyuna ekstra para vermiyormuşsun ama Xbox 360'ta, Xbox Live sistemine para veriyormuşsun. PS3 öneririm. Ben de almayı düşünüyorum ama malesef hep kırık olanlarla karşılaşıyorum.

Son düzenleme:
Özel oyun bakımından ve online servis bakımından değerlendir. Ayrıca PS3 oyunlarının ülkemizde bulunabilirliği ve ucuzluğu daha iyi. Bence ikisi arasından PS3 tabii sıfır alınmayacaksa. Yoksa sıfırına da para verilmez.

PS3 daha iyi olur. Xbox 360 yerine 2.el ilk çıkan versiyonlardan XO alabilirsen 600TL civarı daha mantıklı oluyor çünkü eski oyunlarda oyananabilir.

Hocam bu arada konsol alırken kasa farklarına dikkat edin çünkü Xbox 360'ın bazı kasalarında kırmızı ışık sorunu olabiliyor tabi PS3'te de sarı ışık olabiliyor onu iyi araştırmanızı tavsiye ederim.

Hocam bu arada konsol alırken kasa farklarına dikkat edin çünkü Xbox 360'ın bazı kasalarında kırmızı ışık sorunu olabiliyor tabi PS3'te de sarı ışık olabiliyor onu iyi araştırmanızı tavsiye ederim.

Hocam PS3'ü nerden almayı düşünüyorsunuz? Kırık istemiyorum ve 2.ele bulaşmak istemiyorum.

@Kavin Sahibinden.com'dan almayı planlıyordum ama hemen hemen hepsi kırık hocam. Kırdırılmamışlar da var fakat onlara da 650 TL'den aşağı fiyat istemiyorlar, onu alana kadar Xbox One alırım daha iyi diyorum. Belki elektronikçilerde ucuza bulabilirim ithalatçı garantili olur büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
Özel oyun bakımından ve online servis bakımından değerlendir. Ayrıca PS3 oyunlarının ülkemizde bulunabilirliği ve ucuzluğu daha iyi. Bence ikisi arasından PS3 tabii sıfır alınmayacaksa. Yoksa sıfırına da para verilmez.
Sıfır takıntısı var bizde.

İkisini kaç TL'ye buldunuz? Ona göre bütçe yükseltip Xbox One'da alabilirsiniz.
PS3 500GB=850TL
X360 500GB=450TL
İkiside sıfır.

Geri
Yukarı