PS3 vs Xbox 360

@Onatygt Tam olarak öyle değil, CPU bakımından PS3 daha güçlü ek olarak Bluray dosya kopyalamayı daha kolay yapıyor, ancak diğer taraflarda Xbox 360 daha güçlü.

@Bugss Dediğim gibi, fiyatına ve kasaya bağlı. Ek olarak exclusive oyunlarını seviyor musunuz PS3 veya 360'ın?

Exclusive oyunlarla işiniz yoksa Xbox 360 çok daha mantıklı olur. Başka bir avantajı da Kinect olayı. Exclusive oyunları da oynamak isterseniz direkt PS3 alın. Mükemmel exclusive oyunları var. PS3'te de Move teknolojisi var ama Kinect kadar güzel değil.

@Onatygt Tam olarak öyle değil, CPU bakımından PS3 daha güçlü ek olarak BluRay dosya kopyalamayı daha kolay yapıyor, ancak diğer taraflarda Xbox 360 daha güçlü.

@Bugss Dediğim gibi, fiyatına ve kasaya bağlı. Ek olarak exclusive oyunlarını seviyor musunuz PS3 veya 360'ın?

Exclusive oyunları beğendiğim söylenemez. Alırsam da kırık almak istiyorum.

Bilmiyor olabilirsiniz sorun değil Xbox 360'ta kronik kırmızı ışık sorunu var. Microsoft yeni Xbox 360 modellerinde düzeltmişti fakat bence riske atılacak bir şey değil 200 TL'ye konsol almıyoruz.
PS3'te de sarı ışık hatası var, kendim yaşadım. Hatta bazen o kadar ısınıyordu ki kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyordu. Kasaya elimi atamıyordum bazen :D. İlk parti ürünlerde gözlenebilen sorunlar bunlar. Hangisi hitap edecekse onu almalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı