PS3 vs Xbox 360

PS3'te de sarı ışık hatası var, kendim yaşadım. Hatta bazen o kadar ısınıyordu ki kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyordu. Kasaya elimi atamıyordum bazen :D. İlk parti ürünlerde gözlenebilen sorunlar bunlar. Hangisi hitap edecekse onu almalı.

PS3'te o kadar yaygın değil diye biliyorum hatalar.

Xbox 360'ın donanımsal olarak iyi olması sana God of War 3, The Last of Us, Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, inFamous, Infamous: Festival of Blood, Infamous 2, Demon's Souls, Metal Gear Solid 4 oynamanı sağlamayacak.

Son düzenleme:
Bu eski kasalarda önemli olan hangi oyunları oynamak istediğine göre değişir. Ben yarış oyunlarına daha ilgi duyuyorum Xbox One S sahibi olmama rağmen hala arada bir Xbox 360 açar Forza Horizon 2 oynarım mesela. Ancak PS3 exclusive oyunları biraz daha aksiyon tarzında.

İkisi de.
Zamanında ikisini de kullandım.

Xbox :
Gears Of War 1 2 3,
Halo 1 2 3 4 Reach,
Forza,
Fable 1 2 3.

PS3:
Uncharted,
Resistance,
Killzone,
Rain,
Ico.

3
PS3'te o kadar yaygın değil diye biliyorum hatalar.
Hocam nasıl yaygın değil yahu? İlk parti sürümlerde çok yaşanıyordu. Özellikle Fat ve Slim kasalarda durum böyleydi. Super Slim modelleri bilmiyorum. Xbox'ta da aynı şekilde, ilk parti ürünlerinde gözlenebiliyordu bu tarz sorunlar.

Xbox 360'ın donanımsal olarak iyi olması sana God of War 3, The Last of Us, Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, inFamous, Infamous: Festival of Blood, Infamous 2, Demon's Souls, Metal Gear Solid 4 oynamanı sağlamayacak.
Forzaya satmazdım ben, sadece beleş online için ps3 alırım. (bence)

Geri
Yukarı