PS3 yatay mı olmalı dikey mi?

Ali52521

Hectopat
Sorum bu. Sizce hangi şeklide daha iyi soğutma yapar? Bir de süper Slim konsolumun plastik ayakları yok arka taraftaki. Bunları nereden bulabilirim? Teşekkürler.
PS3 fat kasa var ondakini söküp biraz inceltip ona taksam nasıl olur sizce?
Sanırım düşme riski var dikey olduğu zaman.

Son düzenleme:
Evet, düşme tehlikesi değil, bayağı düşer.

Süperslim ve Slim kasa PS3'lerin dikey kullanılması, stant olmadan koyulması tavsiye edilmez. Çünkü devrilip düşmesi çok kolay. Ama Fat kasa öyle mi? İsteyerek vursan devrilmez. Ama Süperslim ve Slim öyle değil, küçük ve hafif.

Yatay olarak konumlandırın. Cihaza her yönden bir karış boşluk bırakın. Mümkünse açıkta çalıştırın. Dolap vs. Içinde olmasın.
TV'nin altında boş yer vardı orda duruyor. Sağı solu önü arkası heryeri açık. Kutu gibi değil yani. Hava alabilir veya sıcak havayı üfleyebilir. Sorun yok o açıdan. Ama diğer mesajlarda da bahsetmiştim bu arka iki plastik ayağı kaybolmuş ben buna nasıl bi alternatif bulabilirim? Yabancı sitelerden vs. de baktım da bir şey bulamadım.

TV'nin altında boş yer vardı orda duruyor. Sağı solu önü arkası heryeri açık. Kutu gibi değil yani. Hava alabilir veya sıcak havayı üfleyebilir. Sorun yok o açıdan. Ama diğer mesajlarda da bahsetmiştim bu arka iki plastik ayağı kaybolmuş ben buna nasıl bi alternatif bulabilirim? Yabancı sitelerden vs. de baktım da bir şey bulamadım.
Bir fotoğraf rica edebilir miyim?

Bir fotoğraf rica edebilir miyim?
IMG_20200427_183603.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı