PS3'e format atılır mı?

Makaleler
3
Herkese merhaba. Bir akrabam 3 sene önce Almanya'dan bir PS3 Slim getirdi. 1-2 sene oynadım sonra rafa kaldırdım. Şu an açmaya çalıştığımda ise Almanca bir hata veriyor ve sürekli kendini güncelleyip kapanıyor. Ve ben bu durumdan kurtulmak için sıfırlamak istiyorum. Kendim kolayca nasıl sıfırlayabilirim? (Herhangi bir ayara ulaşamıyorum.)

HDD sökerek format atabilirsiniz. Bir rivayete göre Power tuşu ile verileri komple silmek mümkün ama dediğim gibi rivayet.

Hocam merak ettiğim için soruyorum HDD'ye PS yazılımı kurarsak PC üzerinden de bir PS'ye sahip olabilir miyiz?

Pek matıklı olmaz bence PS3 çok güçsüz bir cihaz optiosyondan dolayı oyunlar bu kadar iyi duruyor
Pek matıklı olmaz bence PS3 çok güçsüz bir cihaz optiosyondan dolayı oyunlar bu kadar iyi duruyor
hem bir yandan kaldırmaya bilir mouse ve klayve de ihtiyaç var hee bir de destekliyor mu bilmiyorum

Hocam merak ettiğim için soruyorum HDD'ye PS yazılımı kurarsak PC üzerinden de bir PS'ye sahip olabilir miyiz?

PC üzerinden PS3 yazılımını yükleyip PS3'e takmayı amaçlıyorsanız daha önce forumda konuşulmuş ve önerilmişti fakat ben hiç denemedim hep PS üzerinden formatlama yaptım... Bahsettiğiniz olay eğer PS3'e Windows vs. kurmak ise o işlemi yapamazsınız.

Geri
Yukarı