PS3'te hâlâ Online oynanır mı?

AslanAkbey1905

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. PS3 almayı düşünüyorum. Online oyunlar oynanıyor mu? Bir de benim arkadaşımda var ben de alırsam uzaktan oynama gibi şansım var mı?

eski oyunları oynuyorsun ben kırdırmıştım ona rağmen açıyodu ancak çok eski olduğu için oyuncu bulman zor ben bf4 oynuyodum eskiden doluydu 3-4 sene önce şimdi bilmiyorum.

Tek dolu oyun sunucuları Call of Duty sunucuları halen çokça oyuncu var. PS3 asla Online cihazı değil sunucusu dolu oyun kalmadı zaten eğer bu bütçede konsol ve Online oyun istiyorsanız tek seçenek Xbox One.

Hocam şahsi fikrim artık PS3 alınmaz. Elde varsa kullanmaya devam edilebilir ben yıllar önce almıştım hala belirli oyunlarda insanlar aktif ve milyonlarca kullanıcısı var, lakin artık para verilmeye değecek bir cihaz değil. Daha yeni nesil bir cihaz tercih edilmeli.

Merhaba. PS3 almayı düşünüyorum. Online oyunlar oynanıyor mu? Bir de benim arkadaşımda var ben de alırsam uzaktan oynama gibi şansım var mı?

Maalesef yapamazsınız sadece özel Sony oyunları istiyorsanız alınabilir kırık olarak.

GTA 4 Multiplayer, CoD Black Ops 2, Battlefield 4, RDR 1, Blur, Super Sonic Acrobatic Cars, Skate 3 aklıma gelenler.

Hocam sunucular kapalı artık yan yana gelerek oynamak dışında oynayamazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı