PS3'te hangi oyunlar Türkçe alt yazılı?

Geçti de PS4 normal almam kuzenim kullanıyordu bazı hatalar çıktı açılma gibi Pro'ya geçti.

Slim alabilirdin. Hatta o paraya 2. elde güzel bir kasa toplayabilirdin ayrıca PS4'ün normal kasasında bir sorun yok senin kuzeninin PS arızalı falandır 7.5knız boşa gitmiş PS3'ler 2.5k

Geçti de PS4 normal almam kuzenim kullanıyordu bazı hatalar çıktı açılma gibi Pro'ya geçti.

Ben alsam Slim alırım 14000 lira.

Kardeşim o paraya PS5 alınıyor 2. el diyorum ben. Büyük ihtimalle o PS3'ü 0 diye aldın PS3 2006 yılında çıktı sence 0I piyasada var mıdır?????????

Slim alabilirdin. Hatta o paraya 2. elde güzel bir kasa toplayabilirdin ayrıca PS4'ün normal kasasında bir sorun yok senin kuzeninin PS arızalı falandır 7.5knız boşa gitmiş PS3'ler 2.5k

Kardeşim o paraya PS5 alınıyor 2. el diyorum ben. Büyük ihtimalle o PS3'ü 0 diye aldın PS3 2006 yılında çıktı sence 0I piyasada var mıdır?

Eski hocam haklısınızda eski oyunlarda yeter mesela pvz gw Need for Speed GTA 5 oyunları oynuyorum Crysis 1 veya 2'yi almayı düşünüyorum.

Eski hocam haklısınızda eski oyunlarda yeter mesela pvz gw Need for Speed GTA 5 oyunları oynuyorum Crysis 1 veya 2'yi almayı düşünüyorum.

Tamam eski oyunlar yeterde neden 2.5-3K ya bulunabilen bir şeye 7.5k para veriyorsunuz onu anlamadım para sizin cebinizden çıkmış bir şey demiyorum ben.

Çok geçmiş olsun 7.5k paranız gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı