Rehber PS4'te RDR2'yi Türkçe alt yazılı yapmak

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
Evet bu yöntemi daha önceden bulan da vardır, bilmiyorum ama ben oyunu Türkçe olarak oynadım. Laptopta olmakta. İlk başta
bu videoda gibi bağlıyoruz PS4'ü laptopa, bu videodaki işlemleri yaptıktan sonra bu videodaki işlemleri yapıyoruz. Ardından oyunlar Türkçe yama şeklinde oynanıyor. Bu Wi-Fi üzerinden de yapılıyor fakat internet kötü ise oynamak bir hayli zor oluyor. Ama Ethernet kablosu ile bağladığımız zaman ne internet gerekiyor ne de internet hızı.

Yardımcı olduysam ne mutlu bana, videoların benimle alakası yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum YouTube linki ölmüş, yardımcı olabilir misin acaba?
Buyur:
PS4 de oynamak isteyenler için;

Ortak bir LAN ağına bağlı PS4 ve PC'ye sahip olmanız gerekiyor eğer sahipseniz uygulamanız gereken aşamalar şu şekilde;

1) RemotePlay PC'ye indir, kur ve çalıştır.
2) Uygulama ayarında, çözünürlüğü derleyicide olduğu gibi ayarla.
3) PS4 Ayarlarında, "Uzaktan oynatma bağlantı ayarları" nı seç ve bilgisayardaki uygulamaya bağlan.
4) Artık bilgisayarınızda bir PS4 görüntünüz var, Türkçe Çeviri programını başlat ve PS4 görüntüsünü tam ekrana geçir ve RDR2'yi çalıştır.

Çeviri programını atmayı unuttum. Özür dilerim. Buyur:
Çeviri kurulum: İndirdiğiniz RAR dosyasından çıkan Data ve RDR2TR'yi masaüstüne atın. Daha sonra RDR2TR programını yönetici olarak çalıştırıp monitörünüzün çözünürlüğünü seçin, alt yazının görüneceği yeri kendinize göre ayarladıktan sonra BAŞLA'ya tıklayıp programı çalıştırın ve oyuna girin.

@ensareis dostum şimdi bilgisayarım RDR2 kaldırmıyor, bu yöntemle PS4'ten sorunsuz bir şekilde Türkçe oynayabilecek miyim? Anlamadım pek bir şey.
RemotePlay uygulaması kullanıldığından sisteminizin RDR2'yi kaldırıp kaldırmaması önemli değil. İnternet aracılığıyla PS4'deki oyunu bilgisayarınızın ekranına aktarıyor. PS4'ünüzü bilgisayardan kontrol ediyorsunuz.

Arkadaşlar programı bilgisayara kurdum PS remote playle girdim oyuna alt yazılar cevrilmiyor ve oyuna girince oyun kaydi duraklatildi yazıyor. Sorun nedir acaba?

@ibrahimsenn @ensareis yardımcı olabilir misiniz çeviriyi ve oyunu açıyorum (remote playden) ama çeviri yapılmıyor ne yapmam lazım diğer sorunu hallettim

Son düzenleme:
Arkadaşlar programı bilgisayara kurdum PS remote playle girdim oyuna alt yazılar cevrilmiyor ve oyuna girince oyun kaydi duraklatildi yazıyor. Sorun nedir acaba?

@ibrahimsenn @ensareis yardımcı olabilir misiniz çeviriyi ve oyunu açıyorum (remote playden) ama çeviri yapılmıyor ne yapmam lazım diğer sorunu hallettim
Çözebildiniz mi

Geri
Yukarı