PS3'te oyun alınmıyor

johnnyalp7

Decapat
Daha fazla  
PS3'te PS Store girdim. God of War Collection ve Ghost of Spartan 150 TL'ye geliyordu alayım dedim ama tam alacakken doğrulanamadı diyor. PSN cüzdana 160 TL attım gene doğrulayamıyor. Dedim PC'den alayım indirmeye bırakayım orada hiç çıkmıyor. PS4'te zaten yok. Ben bu 2 oyunu nereden ya da PSN'den nasıl alabilirim?

PS3'te PS Store girdim. God of War Collection ve ghost of spartan 150 TL'ye geliyordu alayım dedim ama tam alacakken doğrulanamadı diyor. PSN cüzdana 160 TL attım gene doğrulayamıyor. Dedim PC'den alayım indirmeye bırakayım orada hiç çıkmıyor. PS4'te zaten yok. Ben bu 2 oyunu nereden ya da PSN'den nasıl alabilirim?

160 TL gitti o zaman.

PS3 ve PSP mağazaları tamamen kapandı. Ya korsan oynayacaksınız ya da Blu-ray olarak almanız gerekmekte.

Hocam cdli hali 500 600TL'ye gördüm tamamen kapanmışsa neden hala PS Store açık. Korsan olarak eskiden oynuyordum zaten ama hem yeni güncelledim hem de aktif kullandığım PSN hesabını girdim almamın bir yolu yok mudur?

160 TL gitti o zaman.
Hocam psn cüzdanımda neden gitsin🤠

Hocam cdli hali 500 600TL'ye gördüm tamamen kapanmışsa neden hala PS Store açık. Korsan olarak eskiden oynuyordum zaten ama hem yeni güncelledim hem de aktif kullandığım PSN hesabını girdim almamın bir yolu yok mudur?

Hocam PSN cüzdanımda neden gitsin🤠

Ama ustam PS3nüz var.

Geri
Yukarı