PS3'te PS Store hala açık mı?

Galiba açık ama bakiye yüklenmiyor diye biliyorum. Bakiyeyi PS4 veya PS5 veya uygulama üzerinden ekleyip PS3 Store'da almanız gerek lazım sanırsam.

Kır hocam kaç yıllık cihaz tadını çıkar.
Desteği kesilmiş eski bir cihazda kırılmış oyun yüklemenden sorun çıkacağını düşünmüyorum. Zaten online oyun desteği kalktı, kırabilirsen kır.

Bu arada kırsak da PS store kullanabiliyor muyuz yoksa kullanamıyor muyuz? Oyun dükkanında istediği kırılmış oyun yoksa nereden bulabilir? İnternet siteleri var mı?
Bende de içi açılmamış amcamdan kalma PS3 var ben de onun için soruyorum cihazı değerlendiririm.
Bu arada kırık oyunu boş bir DVD'ye yükleyebiliyor muyuz cihazın hafızası dolmasın.

Desteği kesilmiş eski bir cihazda kırılmış oyun yüklemenden sorun çıkacağını düşünmüyorum. Zaten Online oyun desteği kalktı, kırabilirsen kır.

Bu arada kırsak da PS Store kullanabiliyor muyuz yoksa kullanamıyor muyuz? Oyun dükkanında istediği kırılmış oyun yoksa nereden bulabilir? İnternet siteleri var mı?
Bende de içi açılmamış amcamdan kalma PS3 var ben de onun için soruyorum cihazı değerlendiririm.
Bu arada kırık oyunu boş bir DVD'ye yükleyebiliyor muyuz cihazın hafızası dolmasın.

Hocam banlanma ihtimali var.

Açık ama oyun almak çok zor. PS Store içinden alınmıyor web sitesi üzerinden yapmanız lazım onuda baya zorlaştırmışlar. Bakiye yükleyip ancak Store'dan alabilirsiniz zaten PS3 store webe kapalı. Yinede ücretsiz veya demo oyunları indirebilirsiniz. Bu bir nevi PS3 kullanıcılarına "gidin korsan oynayın, biz desteğimizi kestik" demek oluyor. Korsana karşıyım fakat bu aletle oyun oynayabilmenin tek yolu budur. Thanos store'a bakabilirsiniz iş görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı