PS3'te PS Store hala açık mı?

Açık ama oyun almak çok zor. PS Store içinden alınmıyor web sitesi üzerinden yapmanız lazım onuda baya zorlaştırmışlar. Bakiye yükleyip ancak Store'dan alabilirsiniz zaten PS3 store webe kapalı. Yinede ücretsiz veya demo oyunları indirebilirsiniz. Bu bir nevi PS3 kullanıcılarına "gidin korsan oynayın, biz desteğimizi kestik" demek oluyor. Korsana karşıyım fakat bu aletle oyun oynayabilmenin tek yolu budur. Thanos store'a bakabilirsiniz iş görür.
Desteği kesilen şeyde veya orijinali bulunamayan ya da zaten orijinali satın aldıysanız(Tl legacy'den mod daha kolay yükleniyor MC'de mesela orijinale göre o yüzden 2si de yüklü bende) korsan kullanmanın sorun olacağını düşünmüyorum.

Desteği kesilen şeyde veya orijinali bulunamayan ya da zaten orijinali satın aldıysanız(Tl legacy'den mod daha kolay yükleniyor MC'de mesela orijinale göre o yüzden 2si de yüklü bende) korsan kullanmanın sorun olacağını düşünmüyorum.
Hocam zaten adamlar oyun almayalım diye store'dan oyun almayı çok zor bir hâle getirmişler üstüne birçok güzel oyunuda kaldırmışlar. Mesela ben hesabıma hiçbir şekilde bakiye yükleyemedim son çare korsan store indirmek kaldı. Bu durumlarda korsan kullanılmalı fakat oyunun orjinali alınabiliyor ise yapımcıya o borç ödenmelidir.

Geri
Yukarı