PS3'ü dizüstü bilgisayara bağlamak

selaam16

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,ben ps3 almayı düşünüyorum ama yurtta kaldığım için ps3'ü monitöre bağlayamıyorum,çünkü monitör yok.dizüstü bilgisayarıma bağlayıp görüntü alabilmem gerekiyor,böyle bir imkan var mıdır, varsa almam gereken aparatlar nedir ?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bir soru sormak isterim, görüntüyü HDMI ile mi, yoksa Composite ile mi aktarmayı planlıyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü bilgisayarındaki HDMI bağlantısı sadece çıkıştır. Yani ekran görüntüsünü örneğin televizyona aktarırken kullanırsın. Ekran görüntüsü almak için ise girişe sahip olman gerekir. Notebook ve Ps3' dekiler sadece çıkıştır.

Ayrıca eklemek isterim, NightForMan'in de dediği gibi dizüstü bilgisayarlarda bulunan HDMI noktaları, çıkış noktasıdır, giriş değil. Bu yüzden tek çare harici görüntü kartlarıdır...

Öncelikle bir soru sormak isterim, görüntüyü HDMI ile mi, yoksa Composite ile mi aktarmayı planlıyorsun?
Dediğim gibi teknolojiden anlamıyorum,bana gereken ps3'ün görüntüsünü laptop ekranına aktarabilmek.Yöntem farketmez.

Dizüstü bilgisayarındaki HDMI bağlantısı sadece çıkıştır. Yani ekran görüntüsünü örneğin televizyona aktarırken kullanırsın. Ekran görüntüsü almak için ise girişe sahip olman gerekir. Notebook ve Ps3' dekiler sadece çıkıştır.
Hiç yolu yokmudur bunun ?

Ayrıca eklemek isterim, NightForMan'in de dediği gibi dizüstü bilgisayarlarda bulunan HDMI noktaları, çıkış noktasıdır, giriş değil. Bu yüzden tek çare harici görüntü kartlarıdır...
Bu harici görüntü kartlarından birinin link'i var mı acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı