Ps3'üm Kasıyor

Rorschach364

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba gençler,

1-2 hafta önce ps3 12 gb super slim aldım psn den. Birkaç dmeo oyun yükledim fakat bazılarında kasma ağırlaşma falan var neden böyle oluyor? 12 gb olmasıyla alakası var mı? Elimde hdd var, taksam düzelir mi? Ve hdd'yi taktığım zaman format atar mı? Formt atmadan kullanamaz mıyım çünkü laptoba geri takmam gerekiyor. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isındığı için kasıyodur büyük bir ihtimal. Kaç saat oynuyorsunuz oyunu?
Isınma falan yok. Zaten 2 hafta oldu alalı günde maximum 2 saat oynuyorum. Şu soruma cevap verir misin hdd ile alakası var mı yok mu ? Yada psn den indirdiğim için mi kasma oluyor orijinal alsam kasma olur mu ?

Hem orjinal olmayan oyun kullanıyorsun hemde verilen cevapları beğenmiyorsun.
Önce bir tane orjinal oyun al, ondan sonra onunla dene.

Son düzenleme:
Hem korsan oyun kullanıyorsun hemde verilen cevapları beğenmiyorsun.

Forumda tek bir kişi gelip yardım ediyor ve şikayetmi edicem ve psn den indirdiğin oyunlar korsan değil git araştır sonra gel. Zeki oyunların deneme sürümü o. Ve sıkıyosa sen git otjinal oyuna o kadar para ver.

Hem korsan oyun kullanıyorsun hemde verilen cevapları beğenmiyorsun.
Bir yanlışınız var arkadas psn'den demo olarak indirmiş oyunları yani ortada korsan Oyun falan yok.
Soruya gelecek olursak PS3 içerisindeki Store Storeluktan çıkmış asırı derecede kasıyor ve sizin sorununuzda büyük ihtimalle psn Store ve hdd kaynaklanıyor zira 12GB Playstation Oyunları için çok az ben 500GB modelini kullanıyorum ve neredeyse bana yetmiyor. [emoji1]

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı