PS3'ün devri bitti mi?

Arkadaş bütçem az PS3 alıcam diyor bütçesi 500, en fazla 550 TL olabilir. O yüzden PC alması için zorlamaya gerek yok bence.

Son düzenleme:
İnsan niye PS3 alır? Ya Exc. çok seviyordur. Demon's Souls mesela. Ya da parası fazla yoktur. PS3'ün fiyatı da 500-550 TL. Haberiniz ola. Ben asıl Fanboy'u kullanmalıyım sizin için.
Sanırım insanlar her olayda pıleysıteyşın al diyen insanlara değil de yeni öneri getirenlere fanboy diyor. İlginç (n)

Ayrıca ben arkadaşı zorlamıyorum. Sadece biraz daha bekleyip bilgisayar alabileceğini söylüyorum.

Sanırım insanlar her olayda pıleysıteyşın al diyen insanlara değil de yeni öneri getirenlere fanboy diyor. İlginç (n)

Ayrıca ben arkadaşı zorlamıyorum. Sadece biraz daha bekleyip bilgisayar alabileceğini söylüyorum.
Bende diyorum ki biygisayay niye almadığını azcık düşünseniz anlayacaksınız. Ama işte fanboy olunca...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı