PS4 devri bitti mi?

Ama ben beni 5-6 yıl götürsün istiyorum o yüzden Xbox alacağım galiba hem Online oyun vs iyi olur bu exc oyun dediğin nedir ve Xbox da oynanmıyor mu?

Exc oyunlar Sony de olan çok kaliteli oyunlardır PS harici bir yerde yoktur ben sırf o yüzden PS4 alıyorum.

PS4 artık fosil olma yolunda ilerleyen bir makinadır. Günümüzdeki çoğu yeni çıkan oyunu 30 FPS altında oynatmakta. İlerleyen dönemlerdeki yeni nesil oyunlarında pek fazla akıcı oynatacağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Uncharted olmamasına üzüldüm genellikle oynadığım bir oyundu.

Arkadaşlar boş yapmış Series S guzel bir seçenek. Lakin PS4 kolay kolay bitmez bitemez 110 milyon satışı var en azından kullanıcıların %50'si kalsa bile büyük bir pazar PS3 üzerinden örnek verirsek FIFA 17 ve PES 17 çıkmıştı PS3'e yeni konsolun çıkışından 4 yıl sonra yani muhtemelen 2024'e kadar futbol oyunları çıkar diğer oyunların ise belli olmaz ama Sony 2023'e kadar destek verecek bu kesin yani yeni exclusivelerin bir kismini oynayacağız.

Hangi oyunların çıkıp çıkmayacağını tahmin etmek zor. Ancak donanımı eski olduğu için önümüzdeki yıllarda çıkacak olan oyunları 30 FPS zar zor oynatabilir. Eğer oyun gerçekten yeni nesil grafikler sunuyorsa.

Bilakis, alım gücü zayıfladıkça cfw li ps4 lere talep arttı. Ps5 almayı geçtim milletin ps4 teki oyunlara para yetiştirmesi mümkün değil.

Bilakis, alım gücü zayıfladıkça cfwli PS4'lere talep arttı. PS5 almayı geçtim milletin PS4'teki oyunlara para yetiştirmesi mümkün değil.

Katılmıyorum en pahalı kutulu oyun 250TL civarı ki takas edilebiliyor PS4 gibi Online tabanlı bir cihazı kırdırtmak son derece saçma oyunlar zaten buglu çıkıyor güncellemekte konsolda zahmetli bir iş.

Katılmıyorum en pahalı kutulu oyun 250TL civarı ki takas edilebiliyor PS4 gibi Online tabanlı bir cihazı kırdırtmak son derece saçma oyunlar zaten buglu çıkıyor güncellemekte konsolda zahmetli bir iş.
Sen katılma katılan katılmış. Senin tuzun kuru olabilir herkes öyle değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı