PS4 2023'te alınır mı?

Hocam 4 yazıcaktım sabah sabah dalgınlığıma geldi. 😅
Sorun yok hocam. Araştırdım baktım soruşturdum, sony garantili olarak bir tane satılmakta.
Screenshot_28.png

PS Plus ile Game Pass üyeliğini karşılaştırdığınızda, PS Plus daha avantajlıya mı geliyor?

Hocam Game Pass fiyat olarak ne kadar ucuz olsa da PS Plus'un oyunlarından daha iyi olamaz.

Kullanan birisi olarak bence alınmaz çünkü ömrünü tamamlamak üzere düşük kare sayısı da cabası. Oyunlar çok pikselli geldiği için gözüme sadece Netflix için kullanıyorum. Xbox seri s ya da paranız çoksa ps5 bakın. Sıfır ps4’ün de 9500tl olması baya komikmiş.

Evet hala alınır ve mutlu eder, çok fazla ömrü yok yani şuana kadar çıkmış olan ps4 de ki oyunları bitirirsiniz fakat çok fazla yeni oyun gelmez onu da göz önünde bulundurun, bence şu anlık alın 1-2 sene takılın paranız olunca satıp ps5 e geçersiniz.

PS4 Pro tercih edilmeli. Benim de kullandığım bir ürün. Gerçekten hala memnunum. Fakat bütçesi olan PS5 alsın. PS4 ömrü doldu dolacak. Bir de PS4 sıfır olunca 10 bine alıyorsunuz üzerine 3 - 4 bin daha koyup PS5 alırsınız. PS4 alacaksanız temiz 2. el ürün bulmaya çalışın. Ben ikinci el olarak 6 bine almıştım.

Geri
Yukarı