PS4 5.05 Jailbreak yeni oyunları açar mı ?

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar soru bu. Sony korsana engel olmak için 5.05 sürümlerine desteği keser mi, yoksa atıyorum RDR2 FIFA19 falan oynayabilir miyim ? Eğer olmazsa orijinale çevirmek istiyorum bu mümkün müdür ?

Kesti zaten. :D 5.55 sürümünden beri Detroit: Become Human, Marvel's Spider-Man, PES 2019, FIFA 19, RDR2 oyunları oynanamıyor 5.05'te. En son GOW oynanabiliyor. Yeni oyunlar ise çıkmayacak bu sürüme. Güncel PS4 sistem sürümlerine JB çıkarsa ancak o zaman oynanabilir olacak bu oyunlar. Görünen bu. Oyunları orijinale çevirmek isterseniz sistemi güncelleyip oyunları satın almanız gerekir. Sistemi güncelleyince geri dönüş olmadığını unutmayın. 5.05 sürümündeki cihazı normal cihazlardan daha yüksek fiyatlara satabilirsiniz.

Anladım. Güzel bir fiyata satıp yanına 2-3 tane oyun almak mantıklı olur sanırım. Orijinale çevirmek için sadece interneti açmam yeterli mi bu arada ?

Son düzenleme:
Yazılım güncellemesi yapmanız gerek. Ancak şiddetle önermiyorum. Elinizde bir hazine mevcut. 5.05'te desteği olan tonla oyun var. Bu tonla oyunu oynayıp yeni sürümlerin kırılmasını beklemenizi öneririm. Şahsen ben de öyle yapıyorum. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı