PS4 yeni çıkacak oyunları çalıştıracak mı?

M.Yzr

Kilopat
Yer
Gebze/Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI PRO Z690-A WiFi / i5-12600K / ASUS TUF Gaming RTX 4070 OC / Crucial Pro RAM 32 GB (2x16) / Crucial P3 Plus 1TB M.2 / Kingston NV2 500GB / Thermalright Frozen Prism 240 Black ARGB / LG Ultragear 27GR83Q-B 27 / DeepCool CH560 Mesh Digital Tempered Glass ARGB E-ATX.
Meslek
Avukat
Dostlar merhaba, PS 4 almayı düşünüyorum, malum PS 5 ücretleri çok yüksek. Merak ettiğim şey şu, PS 4 geleceğe dönük olarak hangi oyunları destekleyecek? Örneğin ileride çıkacak olan PES 22 veya 23 çalıştıracak mı ya da PS'ye özel çıkan oyunları destekleyecek mi? Yardımcı olursanız ona göre satın alacağım.

Hocam benim düşüncem şuanlık ps5 te düzgün oyun yok bana göre.Gelmeside 2 3 sene sürer bence 2 3 sene daha ilerler ps4.

Dostlar merhaba, PS 4 almayı düşünüyorum, malum PS 5 ücretleri çok yüksek. Merak ettiğim şey şu, PS 4 geleceğe dönük olarak hangi oyunları destekleyecek? Örneğin ileride çıkacak olan PES 22 veya 23 çalıştıracak mı ya da PS'ye özel çıkan oyunları destekleyecek mi? Yardımcı olursanız ona göre satın alacağım.
2 sene çalıştıracak biliyorsunuzdur belki AMD FSR yi tanıttı performans için onu kullanacaklarına eminim daha gider PS4.

Peki arkadaşlar PS 4 satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?
Slim modeli var Pro modeli var. Fiyat farkına değer mi mesela?

GB olarak da farklar var sanırım.
PS5'in çıkışından itibaren 2 sene diye biliyorum. Tabii yeni oyunlarda vereceği performans da tartışılır.

Hocam benim düşüncem şuanlık ps5 te düzgün oyun yok bana göre.Gelmeside 2 3 sene sürer bence 2 3 sene daha ilerler ps4.
Çıkacak ama ne kadar iyi performans verir onu bilemem.
2 sene çalıştıracak biliyorsunuzdur belki AMD FSR yi tanıttı performans için onu kullanacaklarına eminim daha gider PS4.

Peki arkadaşlar PS 4 satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?
Slim modeli var Pro modeli var. Fiyat farkına değer mi mesela?

GB olarak da farklar var sanırım.
Hocam benim kuzenim ps4 in ilk sürümünü kullanıyor days gone gibi oyunları akıcı oynuyormuş.Ps4 ün prosunu almanıza gerek yok slim alın ps5 e oyunlar çıkınca slimi satarsınız.

Geri
Yukarı