PS4 Alınır mı?

Eburak

Decapat
Neredeyse bütün PS4 özel oyunlarını Youtube'dan izledim ama Spider-Man ve gelecek oyunları da oynamak çok istiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bilgisayarım var.

Bütçe var ise kesinlikle almanı öneririm. Exclusive oyunlar çok güzel oluyor ve single player açısından çok iyi oyunlar çıkacak. Bu arada mat kasa almanı önermem bütçe var ise slim al. XBOX tarafını sakın düşünme derim.

Bütçe var ise kesinlikle almanı öneririm. Exclusive oyunlar çok güzel oluyor ve single player açısından çok iyi oyunlar çıkacak. Bu arada mat kasa almanı önermem bütçe var ise slim al. XBOX tarafını sakın düşünme derim.
Bende almak istiyorum ama şimdi eski oyunları izlediğim için çok fazla oyun alamam korkum var

Bende almak istiyorum ama şimdi eski oyunları izlediğim için çok fazla oyun alamam korkum var
PS Plus üyeliği ile güzel oyunları bedavaya indirebiliyorsun. Ayrıca bir tane kutulu oyun almanı öneririm. Örneğin God Of War 4 gibi. Daha sonra Detroit ile takaslarsın. Oyunu bitirince takas üstüne para alıp böyle böyle devam edersin. Ben öyle yapıyorum şu an elimde Watch Dogs 2 var bitirince üstüne para verip Fifa 19 alacağım.

PS Plus üyeliği ile güzel oyunları bedavaya indirebiliyorsun. Ayrıca bir tane kutulu oyun almanı öneririm. Örneğin God Of War 4 gibi. Daha sonra Detroit ile takaslarsın. Oyunu bitirince takas üstüne para alıp böyle böyle devam edersin. Ben öyle yapıyorum şu an elimde Watch Dogs 2 var bitirince üstüne para verip Fifa 19 alacağım.
Cevapların için sağol

Oyun oynamayı seven biriysen kesinlikle alınır. Ben de arkadaşımla ortak almayı düşünüyorum. Her gün ps4 kafelere en az 10 tl bayılmaktan bıktık. :D

Artıları:
  • Kutulu oyunları takas edebilirsin.
  • Güzel indirimler oluyor sıkça.
  • PS Plus üyeliğinde verilen online oyun oynama ve her ay 3 oyun (2'ye düşmüş diye duydum son zamanlarda PS4'e girmediğim için bilmiyorum.).
Eksileri:
  • Oyunlar PC'ye nazaran daha pahalı.
  • Online oynamak istediğin oyunları PS Plus olmadan oynayamıyorsun ve verilen oyunları sadece 1 tanesi falan güzel bir oyun oluyor.
  • PS Plus üyeliğinde verilen bedava 3 oyun PS Plus üyeliği bittiği zaman oynanmıyor.
Almanı tavsiye ediyorum.

Güzel denilebilecek bir oyuncu bilgisayarım ve PS4'üm var. Açıkçası PS4'de oyun oynamanın tadı da çok başka, uzun süredir God of War oynarken aldığım keyif gibi keyif almamıştım. PS4 alacaksan en önemlisi kendine bir PSN kardeşi bulman lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı