PS4 Alınır mı?

Güzel denilebilecek bir oyuncu bilgisayarım ve PS4'üm var. Açıkçası PS4'de oyun oynamanın tadı da çok başka, uzun süredir God of War oynarken aldığım keyif gibi keyif almamıştım. PS4 alacaksan en önemlisi kendine bir PSN kardeşi bulman lazım.
PSN arkadaşı sıkıntı değil yahu :D Bir konu açsa zaten oynamak isteyen çıkıyor. Çünkü bir süre sonra tek başına sıkıyor mp oyunlar.

Güzel denilebilecek bir oyuncu bilgisayarım ve PS4'üm var. Açıkçası PS4'de oyun oynamanın tadı da çok başka, uzun süredir God of War oynarken aldığım keyif gibi keyif almamıştım. PS4 alacaksan en önemlisi kendine bir PSN kardeşi bulman lazım.
Birçok kişi bunu söylüyor benim tek derdim god of war gibi exclusive oyunların çoğunu izledim ama çok fazla exclusive çıkcak diyolar

Arkadaşlar ben de düşünüyorum PS4 almayı. Çok iyi bir oyun bilgisayarım var satmayı düşünüyorum.
Beni düşündüren kaç sene daha yeni oyun çıkacak ve atıyorum PS5 çıktı 2021 yılında da GTA 6 yayınlandı. Oyunu PS4' e yaptıklarını düşünürsek; donanımsal olarak yetersiz kalır mı? Yani kasma vb. problemler olur mu?

Arkadaşlar ben de düşünüyorum PS4 almayı. Çok iyi bir oyun bilgisayarım var satmayı düşünüyorum.
Beni düşündüren kaç sene daha yeni oyun çıkacak ve atıyorum PS5 çıktı 2021 yılında da GTA 6 yayınlandı. Oyunu PS4' e yaptıklarını düşünürsek; donanımsal olarak yetersiz kalır mı? Yani kasma vb. problemler olur mu?
Çok iyi bir oyun bilgisayarın varsa bence satma.

Keşke bunu konuyu 3, 4 ay önce açsaydınız. O günden bu güne, GOW3, Mafia 3, Mad Max, Destiny 2 ve şimdide 13'ncü Cuma veriliyor Plus üyelerine. Fakat oyunlar kurdan dolayı aşırı pahalı oldu. PSN kardeşi şart.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı