PS4 desteği ne zaman ve nasıl kesilecek?

Çok iyi. 5-6 sene kullanabileceğim bir cihaz olsun istiyorum.
PS2 kullananlar bile var zengin oyun kütüphane sayesinde. Dediğim gibi oyun desteği kesilse bile oynayabileceğiniz oyun sayısı bol. 5-6 Sene sonra bir bakarsınız yeni konsola geçmişsiniz. Bu arada Xbox'ı düşündün mü?

Moral bozmak gibi olmasın ama ben de PS4 almıştım 3 yıl önce. Aldığım oyun sayısı en fazla dört fiyatları pahalı geliyordu bana. Online oynamak için PS plus üyeliği alman gerekli bu beni PS'dan soğutan bir neden oldu ve verdiği oyunlar beni çok tatmin etmedi. Güzel oyunlar var oynanabilecek ama ben satıp PC almaya karar verdim ve memnunum. Ben yerinde olsam XBOX cihazlarına yönelirdim. Hayırlı olsun.

Moral bozmak gibi olmasın ama ben de PS4 almıştım 3 yıl önce. Aldığım oyun sayısı en fazla dört fiyatları pahalı geliyordu bana. Online oynamak için PS plus üyeliği alman gerekli bu beni PS'dan soğutan bir neden oldu ve verdiği oyunlar beni çok tatmin etmedi. Güzel oyunlar var oynanabilecek ama ben satıp PC almaya karar verdim ve memnunum. Ben yerinde olsam XBOX cihazlarına yönelirdim. Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. Elimden geldiğince almaya çalışacağım.

Valla arkadaşın PS4 Fat kasası var bir sorun yok diyordum ama eski oyun olan Infamous Second Son da patlatma yaptığım an fps yerlerde 23 lere kadar düşüyor. Gözle görülür şekilde. Slim'de aynıdır muhtemelen.

Yok mat olan sorunsuz kasası. Kaç yıldan beri var belki temizlenmesi lazım macun değişimi falan.
Mutlaka temizlesin. Gözle görülür FPS artışı yaşayacaktır temizlerse. Bu arada sence kaç sene ömrü var PS4'ün. İzlediğim yabancı kanallar hala bu cihazın çok kullanılabilir olduğunu belirtiyor.

Geri
Yukarı