PS4 DS4'e tepki vermiyor

Mckellen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, konsolu açmak için DualShock PS tuşuna bastım ama hiçbir tepki vermedi, ben de PS4 güç tuşuna bastım. Konsol açılınca lütfen PS tuşuna basınız ekranı geldi ama DS4 çalışmıyordu. Hemen kabloyla bağladım. Turuncu ışık yandı söndü ama yine çalışmadı. DS4'e reset attım ama değişen bir şey olmadı. DS4 başka cihazlara bağladığımda çalışıyor ama konsola bağladığımda çalışmıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Evde başka kol yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabloyu bağlayınca ışık sürekli yanıyor mu yoksa 1 saniye içinde ışık yanıp sönüyor mu.
Hemen sönüyor. Akşam çalıştırmayı başardım ama ps tuşunun bozuk olma ihtimali de var, ana menüye dönmek istediğimde tepki vermedi ancak basılı tutarsam tepki verdi. Aklıma takılan neden şarj olurken sadece bir kere yanıp birdaha yanmıyor ışığı.

Benim başıma geldi 2 kez hepsi de soket arızasıydı kendim kolu söküp parçayı satın alıp takmıştım
ama sen gidip tamirciye göster ne olur ne olmaz.
Hemen sönüyor. Akşam çalıştırmayı başardım ama PS tuşunun bozuk olma ihtimali de var, ana menüye dönmek istediğimde tepki vermedi ancak basılı tutarsam tepki verdi. Aklıma takılan neden şarj olurken sadece bir kere yanıp bir daha yanmıyor ışığı.

Geri
Yukarı