PS4 EA Play aboneliği nasıl iptal edilir?

Amin Rasulov

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben EA Play aboneliğini iptal etmek istiyorum. Otomatik para çekiyor iptal eti bastim ama, böyle uyarı veriyor bu ne demek?

Plan iptali.
Aboneliğiniz 02.01.2023 tarihinde sona erer ve bu tarihten sonra size ücret yansıtılmaz.

Şimdi ben karta para yüklemek istiyorum oyun alacağım. Ama bunun yüzünden yükleyemiyorum otomatik çekecek diye nasıl iptal edebilirim? Parami çekmesin indirim suresi az kaldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben EA Play aboneliğini iptal etmek istiyorum. Otomatik para çekiyor iptal eti bastim ama, böyle uyarı veriyor bu ne demek?

Plan iptali.
Aboneliğiniz 02.01.2023 tarihinde sona erer ve bu tarihten sonra size ücret yansıtılmaz.

Şimdi ben karta para yüklemek istiyorum oyun alacağım. Ama bunun yüzünden yükleyemiyorum otomatik çekecek diye nasıl iptal edebilirim? Parami çekmesin indirim suresi az kaldi.

Hocam burada anormal olan durum ne? Üyeliğin bitince otomatik çekilmeyecek yazıyor işte.

Plan iptali.

Kartı iptal et ve yeni kart al yükle para oyun al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam burada anormal olan durum ne? Üyeliğin bitince otomatik çekilmeyecek yazıyor işte.
Ama ben onun bitmesinden önce oyun almak istiyorum indirimden o yuzden

İçinde bulunduğun üyelik dönemi/ayına çoktan geçtiğin için; bu ayki aboneliğin bitimine kadar yararlanabilirsin, izin veriyorum diyor.
Para olmadığı için kartta bu ayın parasını alamadi

Yeni konular

Geri
Yukarı