PS4 Fat vs PS4 Slim

friedlich

Decapat
Merhaba, bugün PlayStation alacağım ama Slim mi fat mi kararsızım. Slim olan 1TB, fat 500GB. Rica ediyorum 2023 yılında PS4 alınmaz demeyin durumum buna el veriyor. Daha önce fat kullandım memnundum. Ama siz hangisini tavsiye ederdiniz merak ediyorum, teşekkürler.

Slim daha iyi. Ne kadar fiyat farkı var? Daha önce Slim kasa kullanmıştım. Şu an fat kasa kullanıyorum. Slim daha sessiz çalışıyor ve daha küçük. Arızalanma ihtimali daha az olacaktır.

Merhaba, bugün PlayStation alacağım ama Slim mi fat mi kararsızım. Slim olan 1TB, fat 500GB. Rica ediyorum 2023 yılında PS4 alınmaz demeyin durumum buna el veriyor. Daha önce fat kullandım memnundum. Ama siz hangisini tavsiye ederdiniz merak ediyorum, teşekkürler.
PS4 Slim al. Fatten daha iyi.

Slim tabii ki, fatten memnun olan slimden de memnun kalır. Depolaması da yüksek zaten.

Slim olan daha çok boyuta sahip eğer ki herhangi birinde 2. Kol varsa onu tercih edin ya da ikisinde de yoksa yanında verilen oyunlara göre alın ayrıca 2023'te gayet de PS4 alınır PS3 kullananlar var halen.

İkisininde fiyatı 5-6 arasında. Fiyatların piyasanın altında olması korkuttu biraz. Herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Slim olan daha çok boyuta sahip eğer ki herhangi birinde 2. Kol varsa onu tercih edin ya da ikisinde de yoksa yanında verilen oyunlara göre alın ayrıca 2023'te gayet de PS4 alınır PS3 kullananlar var halen.

Yeni konular

Geri
Yukarı