PS4 fat vs. Xbox One X

zimo

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam, bu iki konsol arasında kararsız kaldım. 4 yıl PS4 kullanıp satmıştım, içindeki güzel exc oyunları oynadım ama şimdi PS Plus extra için almayı düşündüm. PC'm iyi denilebilecek bir derecede ama RDR2 Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda kasıyor, yani yeni çıkan yeni nesil oyunları oynayamıyorum kısacası. Sizce hangi konsol benim için daha mantıklı olur?

Öncelikle selam, bu iki konsol arasında kararsız kaldım. 4 yıl PS4 kullanıp satmıştım, içindeki güzel exc oyunları oynadım ama şimdi PS Plus extra için almayı düşündüm. PC'm iyi denilebilecek bir derecede ama RDR2 Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda kasıyor, yani yeni çıkan yeni nesil oyunları oynayamıyorum kısacası. Sizce hangi konsol benim için daha mantıklı olur?
Özel oyunlar dışında pek oyun yok ps plus extrada bende ps4 slim ve Xbox series s var tüm exculusiveler bitince takas edip switch almayı düşünüyorum bence one x alın

Eğer bilgisayarınızı yükseltmeyi düşünüyorsanız ve PlayStation exclusivelerini daha çok seviyorsanız PS4 daha mantıklı olabilir. Xbox One X ile bilgisayarınız arasında bir fark yok çünkü ikisi de yeni nesil oyunları oynatamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı