Xbox One X vs PS4 &PS4 Pro

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Xbox One X & One S vs PS4 &PS4 Pro.

Bu konsollar arasındaki akıcılık farkları nelerdir?
Farklar sadece grafik tarafındamı oluyor yoksa akıcılık farkı nelerdir, akıcılık farkı çok belli olur mu?

Konsollarda konsolun gücü de önemlidir fakat en önemli olan şey oyunların optimizasyonudur.

Xbox One X aralarında donanım olarak en güçlü cihaz. Ardından PS4 Pro geliyor. Diğer ikisi arasında pek fark yok, önemli olan oyunlar.

Farklar sadece grafik tarafındamı oluyor yoksa akıcılık farkı nelerdir, akıcılık farkı çok belli olur mu?
Akıcılık olarak çok bi fark olmaz optimize edildiği için. Ama kağıt üzerinde x daha güçlü bir cihaz.

PS4 ve One S ile 30FPS alınan bazı oyunlarda One X ve PS4 Pro 60FPS verebiliyor. Bazı oyunlarda sadece grafik farkı oluyor, bazı oyunlarda ise yüksek grafik 30FPS ve düşük grafik 60FPS şeklinde iki seçenek sunuyor.

Selamlar, bir sorum daha olacak:
PS4 SLİM 500GB
-Witcher 3
-Red Dead Redemption2
-Last Of Us Part 2
-Sekiro
-Far Cry 5
-Horizon Zero Dawn
-Shadow Of War

Xbox One X
- Oyunsuz
2 side 3000tl hangisini almam daha mantıklı? ileriye dönük bir konsol almak istiyorum 4 sene idare etsin beni yeter

PS4 SLİM 500GB
-Witcher 3
-Red Dead Redemption2
-Last Of Us Part 2
-Sekiro
-Far Cry 5
-Horizon Zero Dawn
-Shadow Of War

Xbox One X
- Oyunsuz
2 side 3000tl hangisini almam daha mantıklı? ileriye dönük bir konsol almak istiyorum 4 sene idare etsin beni yeter
Xbox One X tabii ki. Performans olarak daha üstün, 4K oyun oynatabiliyor.
İleri dönük dediğiniz için One X diyorum. PS4 slim şuan bile yetersiz kalabiliyor.

PS4 SLİM 500GB
-Witcher 3
-Red Dead Redemption2
-Last Of Us Part 2
-Sekiro
-Far Cry 5
-Horizon Zero Dawn
-Shadow Of War

Xbox One X
- Oyunsuz
One X cidden çok iyi biraz cihaz ve aynı zamanda güçlü bir cihaz. PS4 ise Exclusive oyunları ve optimizasyonu ile kalbimi çalmayı başarıyor. Güzel ve eşi benzeri olmayan oyun deneyimi için PS4'ü tercih etmenizi öneririm.

Farklar sadece grafik tarafında mı oluyor yoksa akıcılık farkı nelerdir, akıcılık farkı çok belli olur mu?
Dendiği üzere One X kağıt üzerinde daha güçlü bir cihaz fakat konsollar zaten optimize. Yani PS4 Slim ile de oyunları akıtacaksınız. One X ile de. Önemli olan hangi tarz oyunları oynamak istediğiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı