PS4 Fiyatları Düşer Mi?

OmarPS33

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4 fiyatları 2016 Mayıs ayına kadar ucuzlar mı? Ucuzlarsa sizce ne kadar ucuzlar. Ve İçerisinde FİFA16 ile birlikte gelen PS4 çıkarırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. PS4 fiyatları bana göre dolar düşer ise azalır. 2016'a kadar ucuzlayabilir.

2. Fifa 16 ile geleceğini sanmıyorum. Çünkü Fifa 16 ile tek oyun kolu gelirse saçma olur. Kutunun içinde 2 tane oyun kolu olması gerekir. Yoksa aldığın Fifa'yı yalnız mı oynayacaksın?

AkilGuNdoGaN, aslına bakarsan benim PS4 ve FİFA 16 alma amacım online seasons oynamak ve arasıra gelen arkadaşlarla güzel vakit geçirmek ve tabiki alternatif savaş oyunları vs. oynamak. 2 kolu zaten kendim almak istiyorum o çıkan basic siyah kolu sevmiyorum hatta alacağım kol bile belli -->

Dosya Ekleri

• 55785625008679531840.jpg
    55785625008679531840.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 899
Eğer ki Sony Türkiye beklediğinden iyi satış yaparsa fiyatlar düşer. Satışla fiyatın ne ilgisi var derseniz PlayStation Vita'ya bakabilirsiniz çıktığında yanında 1 oyun olmasına rağmen aynı fiyattı halen daha aynı fiyat. Dolar farkınıda yıllara bakarak anlayabilirsiniz. Satmazsa ucuzlamaz.

Kardeşim playstation yıllardır böyle fiyatları erken düşürmüyorlar.PS3 zamanında böyleydi.Cihazlar daha yeni alacaksan almanı öneririm.Fiyat kolay düşmez.Paran varsa gidip almanı öneririm.

Yo
Kardeşim playstation yıllardır böyle fiyatları erken düşürmüyorlar.PS3 zamanında böyleydi.Cihazlar daha yeni alacaksan almanı öneririm.Fiyat kolay düşmez.Paran varsa gidip almanı öneririm.
Yok şu anda alacak durumda değilim yukarıda da dediğim gibi 2016 nisan civari alacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı