Ps4 Fps ve Tırtık Sorunu

AcjLw78

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben ps4 almaya karar verdim. Tam emin olamadığımdan arkadaşımın evinde Ps4 vardı ve gidip biraz oynayayım dedim. Ama Playstation 4 den soğudum. Sürekli Fps düşüyordu ve cisimlerin kenarları tırtıklıydı. Acaba hdmı kablodandır dedim. Ama adamın kablo 70 liralık kablo. Ayrıca televizyonu Beko Full Hd 102 ekran. Benimki ise Lg 106 ekran. Acaba televizyondan mı kaynaklanıyor ?

Kablo veya TV ile alakalı bir durum muhtemelen.. 1 yıldır kullanıyorum böyle bir problem ile karşılaşmadım. Son derece akıcı ve görsel olarak doyurucu bir performansa sahip.

Tv ile alakalı oluyor bu durumlar iyi bir televizyon seçimi ile youtube videolarındaki gibi akıcı ve düzgün görüntüler elde etmek mümkün.

Kardeş arkadaştaki Beko Full Hd 102 ekrandı. Eğer televizyondan kaynaklanıyorsa alma sakın. Ben aldım bu gün PS4 ekran fps sabit ve tırtık yok.Televizyonum ise Lg 106 ekran.

Kardeş peki Markası ney ? yani hani sürümleri oluyor ya, Atıyorum SB56TR gibi ? veya linkini atarsan sevinirim . :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı