PS4 GTA 5 Online nasıl girilir?

PS Plus lazım, kodu ise PS Store'da kod girme bölümü var soldaki menünün en alt kısmında oraya girmeniz gerekir. Premium Online sadece Online için para, araç, ev verir. Online için her paralı oyunda PS Plus gerekmektedir. Offline için para vermez zaten parayla pek bir işiniz olmayacak. (benim olmadı şahsen)
Offline için para vermemesi kötü olmuş ayrıca PS şartı da saçma olmuş gerçekten. Kod bölümünü tam olarak nereye gireceğim?

Offline için para vermemesi kötü olmuş ayrıca PS şartı da saçma olmuş gerçekten. Kod bölümünü tam olarak nereye gireceğim?

PS Plus PS3'teki gibi isteyenlerin aldığı bir servis olarak kalsaydı daha iyi olurdu bence de. PS Store açın>sol da seçenekler var ön sipariş indirimli oyun vs. en aşağı geldiğinizde kod girme kısmı olacaktı. Oraya kodu girin sonra birkaç işlem vardı onları kabul edip bitiriyorsunuz. Tam hatırlamıyorum bende eksik anlattıysam kusura bakmayın. 2 sene olmuş bu yollardan geçeli:D.

Hocam, hikaye modu oynuyorum şimdilik Premium edition aldığım için hikaye modunda hiç para verilmiyor mu?
Hocam hikaye moduna save yükleyerek para sorununu çözebilirsiniz emin olun hikaye modunda vermemesi çok daha iyi çünkü Online girdiğiniz zaman başlarda para kazanmak ölüm gibi.

Geri
Yukarı