PS4 hala alınır mı?

Oyunların çoğu PC'ye geliyor ve gelmeye de devam edecek. Tabi TLOU2 gibi oyunların gelmesi biraz daha zaman alır. Bu tamamiyle sizin tercihiniz.

Ne oynamak istiyorsunuz ve bunu en uygun nasıl oynayabilirsiniz sorularına kendiniz cevap vermeniz lazım.

Bunun dışında paran varsa PS4 Pro vs hepsi alınabilir.

Biliyorum iki cihazı da kullandım. Ancak her oyun 60 çalışmıyor. Sadece belli oyunlar. Eğer sırf ucuz diye fan sesli, açılmış, iyi bakılmamış bir pro almak yerine sıfır slim daha mantıklı olur.
Slim ile Pro farkı nedir?
Fat ile Slim farkı nedir?
Fat ile Pro farkı nedir?

Slim ile Pro farkı nedir?
Fat ile Slim farkı nedir?
Fat ile Pro farkı nedir?
Slim PS4'ün en hafif modeli. FAT cihaz ile aynı donanıma sahip ancak daha kompakt bir model. 1080P TV/Monitörleri hedef alan PS4 modeli.
PRO ise en güçlü donanıma sahip PS4 konsolu. 4K TV/Monitörleri hedef alan PS4 modeli. 1080P'de de kullanılabilir tabi ki ve 1080P'de kullanınca destekleyen bazı oyunlar 4K/30FPS yerine 1080P/60FPS çalışır.
FAT PS4 ilk piyasaya sunulmuş PS4 modeli. Slim ile aynı donanıma sahip ancak daha ağır ve tasarım anlamında farklı bir model. O da Slim gibi 1080P TV/Monitörleri hedef alan bir model.

Slim PS4'ün en hafif modeli. FAT cihaz ile aynı donanıma sahip ancak daha kompakt bir model. 1080P TV/Monitörleri hedef alan PS4 modeli.
PRO ise en güçlü donanıma sahip PS4 konsolu. 4K TV/Monitörleri hedef alan PS4 modeli. 1080P'de de kullanılabilir tabi ki ve 1080P'de kullanınca destekleyen bazı oyunlar 4K/30FPS yerine 1080P/60FPS çalışır.
FAT PS4 ilk piyasaya sunulmuş PS4 modeli. Slim ile aynı donanıma sahip ancak daha ağır ve tasarım anlamında farklı bir model. O da Slim gibi 1080P TV/Monitörleri hedef alan bir model.
O zaman benim PS4 Pro tam bana göre.
Benim TC 4K destekli.

PS4 almayı düşünüyorum özel oyunlar için hala alınır mı?

Bulabildiğim PS4 modeli:

Bence alınmaz desteği bitecek az kaldı biraz daha koyup Series S al 2. elden bir Xbox Game Pass al aylık 30 TL ama bütn oyunlar bedava oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı